BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Vodafone Oracle Database Administration Bootcamp

Oracle Database Administration alanında uzmanlaşmak ve Vodafone Türkiye'nin dinamik teknik ekibinde yer almak ister misin? Techcareer.net & Vodafone Türkiye iş birliği ile Oracle DBA Bootcamp başvurunu bekliyor! 🚀

40 saatlik bu ücretsiz eğitimde, uzman eğitmenle Oracle Database'in temel ve ileri tekniklerini öğren. 📚

Hemen başvur, mezun ol ve kariyerine Vodafone Türkiye'de başla! 

Vodafone Oracle Database Administration Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

15.01 - 06.02 / 2024

SON BAŞVURU

31.12.2023

Kimler Katılabilir? 👀

  • Aktif olarak çalışmıyorsan,
  • Yeni mezun veya teknoloji alanında maksimum 3 yıl deneyimliysen,
  • İstanbul'da ikamet ediyorsan ya da edebileceksen,
  • En az B2 seviye İngilizce bilgisine sahipsen,
  • Analitik zekası yüksek, öğrenmeye açıksan,
  • Yeni şeyler öğrenmeye çok hevesli, hırslı ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan, bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Oracle Database teknolojilerini öğreneceksin.
Uzman eğitmen ile 4 hafta 40 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.
Bootcamp'den mezun olunca Vodafone'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!

Etkinlik Detayları 📝

Vodafone Hakkında Detaylı Bilgi

Vodafone Türkiye olarak, sadece iletişim hizmetleri sunmanın ötesine geçiyor ve finanstan sigortaya farklı iş alanlarında hayatları dönüştüren çözümler sunuyoruz. Hedefimiz, 2025 yılına kadar Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olmak. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’nin 81 ilinde 4.5G iletişim noktaları ile hizmet vererek Türkiye’deki 4.5G’de en geniş kapsamaya sahip operatör olmaya devam ediyoruz.

Sağladığımız hizmetler sayesinde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor; kesintisiz teknolojik ve dijital destek sağlıyoruz. Toplumun her kesimini kapsayan hizmet anlayışımız ile Vodafone olarak sunduğumuz teknolojilerle biliniyoruz ancak bu teknolojileri anlamlı kılan ve işimizi ileri taşımamızı sağlayan özelliğin, tüm paydaşlarımızın kendi hayatında bu teknolojileri kullanarak yarattığı hikayeler olduğuna inanıyoruz. Değişen dünyada kapsayıcı, etkili ve sorumlu bir rol üstlenmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. İnandığımız bu değerler ile teknoloji ve insan bir araya gelince her şey mümkün diyerek 17 yıldır Türkiye’de değer yaratmaya devam ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

Başvuru sürecimiz, ön CV değerlendirmesiyle başlar. Başarılı olursan, analitik yeteneklerini ölçmek için sana bir 'Teknik Test' iletilecek. Testteki başarın, 'İngilizce Seviye Belirleme' testine katılımını sağlayacak. İngilizce yeterliliğin uygunsa, İK ekibimiz seninle mülakat yapacak ve olumlu olmasının ardından Vodafone Türkiye ekibi kısa bir görüşme gerçekleştireceksin. Tüm bu aşamaları geçersen, Bootcamp'e katılma şansı yakalayacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak ‘Oracle Veri Tabanı Yönetimini’ öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacak ve ardından Vodafone Türkiye'de işe girme fırsatına sahip olacaksın.

Eğitim 4 hafta toplamda 40 saat sürecek. Hafta içinde, ilk hafta gündüz, sonraki haftalar akşam saatlerinde eğitim alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak devamsızlık yapmak durumunda kaldığın zamanlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin minimum %80'inde aktif katılım sağlamış olman gerekiyor.

Bootcamp tamamladığında 40 saat "Oracle Database Administration" alanında eğitim almış ve bu alanda aktif olarak çalışmalar gerçekleştirmiş olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp programını başarıyla tamamladığında, uzman eğitmenimiz ve Vodafone Türkiye teknik ekibi ile kısa bir teknik mülakat gerçekleştireceksin. Bu mülakat aşamalarını da başarıyla geçersen, Vodafone yazılım ekibinde  “Jr. Database Administrator” pozisyonu için işe alınma şansın olacak. Ancak, bu eğitim programının işe alım garantisi taşımadığını hatırlatmak isteriz.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette  “Jr. Database Administrator” olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26