techcareer.net
EtkinliklerBootcampHackathonHiring Challengeİşverenler

Teknoloji kariyerinin başlayacağı yerdesin!

Ücretsiz etkinlikler ile teknoloji kariyerini bir sonraki adıma taşıyoruz. Öğrenecek, gelişecek ve hayalindeki işi bulacaksın! 🎉
Shape
Yemeksepeti
iLab
HangiKredi
Tatilbudur
Teleperformance
Airties

Başvurunu Bekleyen Etkinlikler

Microsoft Türkiye Workforce of the Future Azure

Microsoft Türkiye Workforce of the Future Azure

Ücretsiz öğren, mezun ol, çalışmaya başla.

Bootcamp
İş Fırsatı
Son Başvuru:
01.12.2022
Tüm Etkinlikleri Gör

Neden Techcareer.net?

Ücretsiz etkinliklere katıl

Yolun başındasın ama en güzel aşamasındasın! Sektörün için gereken tüm becerileri burada öğrenmeye ücretsiz etkinlikler ile başlayacaksın.

Kendini kanıtla

Bootcamp, Hackathon ve Hiring Challenge etkinliklerine katılarak hem becerilerini geliştirecek hem de ödül kazanma fırsatı yakalayacaksın.

İş fırsatı yakala

Sektöründe lider teknoloji şirketleriyle tanışacak ve iş fırsatları yakalayacaksın.

Bizi Katılımcılarımızdan Dinle

Altaner Pusmaz

SAN TSG ve Techcareer.net'in düzenlemiş olduğu bootcamp, profesyonel hayatıma geçiş sağlayabilmem için fırsat yarattı. Pandeminin hafiflemesinden sonra yüz yüze etkileşime geçebileceğimiz bir bootcamp planlanması motive ediciydi. Bootcampte aldığım teknik eğitimin yanı sıra şirket çalışanlarının bizlerle paylaşmış olduğu sektör tecrübelerinin çok faydalı olduğuna inanıyorum. Yazılım kariyeri başlatmak için iyi yollardan biri olan bootcampleri herkese tavsiye ederim. Kariyer fırsatları oluşturan bu gibi eğitimlerin artmasını diliyor, bu eğitimleri düzenleyerek kariyer fırsatları yarattıkları için Techcareet.net'e teşekkür ediyorum.

Altaner Pusmaz
SAN TSG & Paximum .Net Core Bootcamp
Emre Tüzünoğlu

Değerlendirme aşamasından Bootcamp final sunumuna kadar geçen her an çok keyifli ve verimliydi. Çok şey öğrendiğim ve öğrendiklerimi uygulama fırsatı bulduğum dolu dolu bir 6 hafta geçirdim.

Emre Tüzünoğlu
Back-End Bootcamp

Bootcamp

Bootcamp etkinlikleri, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi teknolojik konularda düzenlenir. Hem eğitim alabilir, hem de o alanda işe başlayabilecek kadar fazla bilgi ve donanım kazanabilirsin.
Hemen Başvur

Hackathon

Hackathon etkinliklerinde takımlar halinde veya bireysel olarak yarışacaksın. Etkinlik için belli bir zaman verilir ve yeni fikirler, yeni dijital ürünler üretmesi, sonra da bunları kodlaması istenir.

Hiring Challenge

Hiring Challenge yarışmalarında Android, iOS, algoritma veya kod hatası gibi problemleri belirli bir zaman aralığı içerisinde çözmeye çalışacaksın. Bu yarışmalarda algoritma tasarımına, özgünlüğe ve kod kalitesine göre puan alırsın.

Şirketiniz için Teknoloji yeteneği mi arıyorsunuz?

Birlikte etkinlik düzenlemek ve size ulaşmamız için şirket e-mail adresinizi girin! 🚀

Tüm soru ve önerileriniz için;

support@techcareer.net

0216 468 76 00

TECHCAREER

Etkinlikler

DİĞER

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinFacebook
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

tr
en
Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2022
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26