BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Bizi Katılımcılardan Dinle

Yeni mezun adayların yeteneklerini geliştirmelerini ve yeni iş fırsatlarına ulaşmalarını hedefleyen Techcareer.net'i, etkinliklerine katılan birçok adaydan dinleyin.

Techcareer.net 2023 yılında, Türkiye'de bilişim sektörüne büyük katkılar sağladı.

310+ etkinlik

%70 yerleştirme

6.000+ katılımcı

110.000+ üye

Yavuz Balı

Sıcak bir karşılama, eğlenceli ve yoğun bir program ile birlikte benim için oldukça keyifli bir programdı. Bir çok şey öğrenmenin yanında bootcamp’e katılan farklı ve donanımlı insanlarla tanışma fırsatım oldu. Geriye bakıp düşününce iyi ki katılmışım dediğim bir bootcamp’ti benim için. Emeği geçen herkese teşekkürler :)

Yavuz Balı
Data Science Bootcamp
Volkan Öztürk

Bootcamp benim için çok verimli ve faydalı geçti, süreç boyunca techcareer ekibinin bizimle iletişimi çok iyiydi onlara çok teşekkür ederin. Eğitmenimiz Hamit MIZRAK bize harika bir eğitim verdi, fedakarca, eğitici, öğretici ve yol gösterici oldu çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Volkan Öztürk
Hyper Company Front-End Angular Bootcamp
Umut Baran Demir

Öncelikle sürecin kusursuz olduğunu söyleyerek başlamak istiyorum. Dahil olan herkes bu tarz programların bizler için yaratabileceği avantajın farkındaydı. Bize sunulan eğitimin kalitesi dengi bulunamayacak seviyedeydi. Kendi zamanından kesip, bizlere eğitimin kapsamadığı konularda bile paylaşabileceği her şeyi paylaşan eğitmenimizle fazlasıyla verimli ve eğlenceli bir süreç geçirdim. Techcareer ekibine ve özellikle de eğitmenimiz Hamiz Mızrak'a çok teşekkür ediyorum.

Umut Baran Demir
Hyper Company Front-End Angular Bootcamp
Tunahan Kabakcı

QA alanında kendimi geliştirmek istediğim bir dönemde Techcareer.net ile tanıştım. Bootcamp başından sonuna öğretici ve bir o kadar da keyifli bir süreçti. Dönüp ardıma baktığımda gerçekten büyük yol katettiğimi görüyorum. Techcareer.net ailesine desteklerinden dolayı ve bize sağladığı samimi ortam için çok teşekkür ederim.

Tunahan Kabakcı
Sigortam.net Software QA Bootcamp
Tugay Boz

Tek kelimeyle harikaydı. Şu da eklenebilir dediğim tek nokta olmadı. Sadece Göksel Bey ve Seyhan Hanımla keşke daha fazla vaktimiz olabilseydi, ikisinin de özverisine ve sadakatine hayran kaldım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Tugay Boz
Tech Recruitment Bootcamp
Tolgahan Kara

Techcareer.net sayesinde katıldığım Software QA Engineer Bootcamp ile birlikte Sigortam.net ailesine katılmış oldum. Eğitmenim ve techcareer.net’in katkıları ile Test mühendisi kariyerime çok güzel bir başlangıç yaptım. Birçok şey öğrendiğim ve öğrendiklerimi uygulama fırsatı buldum, bunun yanında bootcamp’e katılan farklı ve donanımlı insanlarla tanışma fırsatım oldu, teşekkür ediyorum. Bu gibi bootcamplerin artması dilerim.

Tolgahan Kara
Sigortam.net Software QA Bootcamp
Sibel Çavuşoğlu

Ben 4 yıldır teknoloji dahil bir çok alanda işe alım yapıyorum ancak bu eğitim ile bir aydınlanma yaşadım diyebilirim. Eğitmenimizin işin içerisinden gelmesi, güncel gelişmeleri ve sektörü takip etmesi, bunu bize aktarması cok değerliydi. Gerçekten görüşmelerde iş akışında karşılaştığımız her şeyi net bir şekilde kısa sürede akici ve akılda kalır bir şekilde bize aktardı sadece yeni mezunlarin değil bence bu işi yapan herkesin kendini güncellemesi yenilikleri görmesi için harika bir eğitim.​

Sibel Çavuşoğlu
Tech Recruitment Bootcamp
Serhat Karadağ

Bu bootcamp sayesinde projenin gelişim süreçlerini daha iyi anladım hem de kendimi daha iyi ifade etme şansı yakaladım.

Serhat Karadağ
Hyper Company Front-End Angular Bootcamp
Serhat Dokumacı

Sigortam.net QA Bootcamp'i ile dolu dolu ve çok keyifli altı hafta geçirdim. Bootcamp süreci meslek hayatımın başlangıcında bana yön veren ve istediğim alanda çalışmama vesile olan güzel bir süreç oldu. Bu süreçte çok eğlendiğim gibi yeni arkadaşlıklar da edindim ve kendimi de çok iyi bir biçimde geliştirdim. Eğitmenimiz, Sigortam.net ekibi ve Techcareer.net ekibi bana her alanda destek verip, tüm süreçlerde emin adımlarla ilerlememe yardımcı oldular. Bootcamp süreci sonunda Sigortam.net ailesine QA Specialist olarak katıldım. Bu imkânı bize sağladığı için Techcareer.net ailesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, iyi ki katılmışım.

Serhat Dokumacı
Sigortam.net Software QA Bootcamp
Sema Vargez

Techcareer.net sayesinde bir parçası olduğum Test Engineering Bootcamp süreci boyunca, techcareer.net ailesi ve eğitmenim iş hayatına sağlam adımlarla adım atmam için oldukça destekleyiciydi. Gerek bootcamp süreçleri gerek ise bootcamp sonrası ilgilerini eksik etmedikleri için techcareer.net ailesine ve eğitmenime teşekkür ederim. Halen bu ailenin bir parçası olduğum için oldukça mutluyum. Eminim ki techcareer.net ailesi vermiş olduğu bootcamplerle birlikte birçok insanın hayatına dokunmaya devam edecek.

Sema Vargez
Test Engineering Bootcamp
Selin Kartal

Eğitim süreci boyunca, özellikle eğitmenimizin sağladığı bilgi ve rehberlikle önemli ölçüde gelişme kaydettim. Kendisinin tecrübesi ve konuya hakimiyeti, eğitimin her aşamasında katılımcılara değerli bir perspektif kazandırdı. Konulara olan hakimiyeti ve interaktif öğretim tarzı, karmaşık konuları anlamamı sağlaması benim için aydınlatıcı bir deneyim oldu. Eğitim sürecinde, özellikle üzerinde yaptığımız pratik çalışmalar, gerçek dünya uygulamalarını anlama ve bu becerileri geliştirme konusunda beni destekledi. Yaptığımız pratikler sayesinde, bu alandaki bilgi ve becerilerimi önemli ölçüde güçlendirdim. Tech Recruitment Bootcamp'i tamamlamanın verdiği gurur ve memnuniyetle, edindiğim bilgi ve becerileri gelecekteki kariyerimde etkili bir şekilde kullanabileceğime inanıyorum. Bu süreçte bana rehberlik eden tüm Techcareer.net ekibine ve özellikle eğitmenimize teşekkür etmek isterim.​

Selin Kartal
Tech Recruitment Bootcamp
Perin Kılıç

Tech Recruitment eğitimini tamamlamış olmak bana inanılmaz bir bilgi birikimi kazandırmış oldu. Sürekli değişen ve gelişen bu sektördeki en güncel bilgileri edinmekle kalmayıp, aynı zamanda gelişmeleri nasıl takip edebileceğimi de detaylı bir şekilde öğrendim. Böylelikle güncelliğini ömür boyu koruyan bir eğitim olduğunu düşünüyorum, parçası olan herkesin emeğine sağlık. Değerli eğitmenimiz ve katılımcılarla pozitif, eğlenceli ve eğitici bir deneyimin parçası olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.

Perin Kılıç
Tech Recruitment Bootcamp
Ozan Çeltikçi

Öncelikle bu tarz bir yarışmaya katılmak kariyerim açısından bana faydalı oldu. Her açıdan keyifli geçen bir süreçti ve benim açımdan güzel bitmesi ayrıca bir motivasyon sağladı. Böyle bir iş fırsatı yakaladığım için çok mutluyum ve bu fırsatı yakalamama vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

Ozan Çeltikçi
HangiKredi UI/UX Hiring Challenge
Nazlıcan Aslan

IT recruiter alanında bilgi birikimi sağlayan, çok besleyici ve kariyer yolculuğuma ışık tutan bir eğitim oldu. Teknoloji alanındaki dile, yeni teknolojilere ve alanda gelişim odaklı ilerlemek için neler yapabileceğime dair birçok sorunun yanıtını cevaplayan dolu dolu bir eğitimdi. Eğitimle beraber pratik yapabileceğimiz birçok case sayesinde deneyim kazanmış oldum. Bu fırsatı sunan techcareer.net ailesine çok teşekkür ederim.

Nazlıcan Aslan
Tech Recruitment Bootcamp
Melike Aydın

Angular bootcampine katılmadan önce, Angular konusunda hiç bilgim olmadığını belirtmek isterim. Ancak TeechCareer aracılığıyla Hyper company’nin düzenlediği bu bootcamp, beklentilerimin ötesine geçti. Yoğun bir eğitim programı olmasına rağmen, her bir oturum, kapsamlı bir şekilde Angular’ı öğrenmeme ve uygulamama olanak sağladı. Bootcamp boyunca, gerçek dünya projelerinde uygulamalı deneyim kazanma fırsatım oldu. Bu, sadece teorik bilgiyi değil, aynı zamanda pratik becerileri de geliştirmeme olanak tanıdı. Eğitimin yoğunluğuna rağmen, her anı keyifli ve öğreticiydi. Eğitmenlerin ve diğer katılımcıların desteğiyle, Angular’ı anlamak ve etkili bir şekilde kullanmak konusunda büyük bir ilerleme kaydettim. Sonuç olarak, bu bootcamp, Angular’ı öğrenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye edeceğim bir deneyimdi. Bu değerli deneyim için eğitmenimize, TeechCareer ve Hyper company ekibine çok teşekkür ederim.

Melike Aydın
Hyper Company Front-End Angular Bootcamp
Melek Kaya

Bootcamp bana IT dünyasını bir işe alımcının gözünden en ince ayrıntısına kadar, keyifli ve öğretici şekilde aktardı. İçinde bulunmaktan çok keyif aldığım, bolca pratik yapma şansı sunan bir eğitim oldu.

Melek Kaya
Tech Recruitment Bootcamp
Mehmet Saltan

Eğitim süreci boyunca techcareer.net ekibi ve eğitmenimiz gerçekten çok ilgiliydi. Özellikle eğitime kabul aldıktan sonra techcareer.net'in bize gönderdiği hediye paketi çok ince bir düşünceydi. Hem eğitim süreci boyunca bize kattıklarından dolayı eğitmenime hem de süreç içerisinde gösterdikleri ilgi ve gönderdikleri hediye için techcareet.net ekibine sonsuz teşekkürler.

Mehmet Saltan
iOS Developer Bootcamp
Kadriye Yılmaz

Tech Recruitment Bootcamp işe alım Programı için çok teşekkür ederiz. ​Bu alanda gelişmek isteyen ve şirketimizin ihtiyacı olan adaylara rahatlıkla tek platform üzerinden erişim imkanı olması ve sürecin oldukça hızlı ilerlemesi ile birlikte süreç bizim için oldukça verimli geçti. ​Program ile aramıza katılan arkadaşımız ile birlikte çalışmaktan çok memmunuz. ​Süreç gelişimi için söyleyebileceğim bir geri bildirimim bence gayet başarılı bir program emeklerinize sağlık.

Kadriye Yılmaz
Tech Recruitment Bootcamp
Fatih Başol

Back-End Bootcamp ile çok eğlenceli ve bilgi dolu bir süreç geçirdim. Bu süreçte eğlendim, arkadaşlıklar edindim ve sektöre yönelik bir çok deneyim kazandım. Hem eğitmenimizin hem de techcareer ekibinin ilgisi ise oldukça yüksekti. Ayrıca bootcamp sonunda ise istediğim pozisyonda işe başladım. Kısacası kariyerimin başında büyük bir etkisi olan çok güzel bir dönem geçirdim diyebilirim. Tüm techcareer.net ekibine teşekkürler :)

Fatih Başol
Back-end Bootcamp
Esra Çakmak

Çok verimli bir süreçti. Hiç bilmediğim konuları bu kadar severek dinleyeceğim ve öğreneceğim aklıma gelmezdi. Bana çok şey kattı. Öncelikle Seyhan Hanım ve Göksel Bey olmak üzere sürece katılan herkese teşekkürlerimi sunarım. Herkes güler yüzlüydü ve samimiydi. Bize kattıkları bilgiler için çok teşekkür ediyorum <3

Esra Çakmak
Tech Recruitment Bootcamp
Emre Tüzünoğlu

Değerlendirme aşamasından Bootcamp final sunumuna kadar geçen her an çok keyifli ve verimliydi. Çok şey öğrendiğim ve öğrendiklerimi uygulama fırsatı bulduğum dolu dolu bir 6 hafta geçirdim.

Emre Tüzünoğlu
Back-End Bootcamp
Deniz Süllü

Bu süreçte, benim için en değerli olan şey, programın kolektif çalışma ortamıydı. Kendimi genellikle bağımsız bir öğrenici olarak görsem de, diğer katılımcıların kararlılığı ve tutkusu beni derinden etkiledi ve motivasyonumu artırdı. Bu, öğrenme sürecimi zenginleştiren ve sürdürülebilir bir çalışma ritmi oluşturmama yardımcı olan bir dayanışma hissi yarattı. Kendi öğrenme yolculuğumda karşılaştığım zorluklar, bağımsız problem çözme becerilerimi geliştirmeme ve daha dirençli bir öğrenici olmama olanak tanıdı. Sonuç olarak, Angular bootcamp'i, kişisel ve profesyonel gelişimim için değerli bir adım oldu. Bu deneyim, hem bir ekip içinde çalışmanın gücünü hem de kendi kendine öğrenmenin önemini bir kez daha hatırlattı. Bootcamp, teknik becerilerimi geliştirirken aynı zamanda bana, karşılaştığım zorlukların üstesinden gelebileceğim ve hedeflerime ulaşabileceğim konusunda güven verdi.

Deniz Süllü
Hyper Company Front-End Angular Bootcamp
Cengiz Ergün

Haftanın 3 günü aynı saatte aynı hedefe odaklanmış arkadaşlarla, bilgisini elinden gelen tüm çabayla sınıfa aktarmaya çalışan hocamızla, çok güzel bir iletişimi olan techcareer ekibiyle geçen bu yaklaşık 1 aylık dopdolu maratondan dolayı çok mutluyum. Bana moral, bilgi ve disiplin sağlayan bu program için çok teşekkür ederim.

Cengiz Ergün
Hyper Company Front-End Angular Bootcamp
Cansel Başak

Herkesi tanıdığıma ve böyle bir eğitimi deneyimlediğime çok memnunum. Süreç oldukça verimli ve eğlenceli geçti. Eğlenerek öğrendik diyebilirim :)

Cansel Başak
Tech Recruitment Bootcamp
Burak Karacakaya

Merhaba, Gıda Mühendisi olarak sektör değiştirmeye ve yazılımcı olmaya karar vermiştim. Kendimi internetteki kaynaklardan çalışarak ve öğrenerek geliştirirken, Techcareer.net  platformunun .Net ile ilgili düzenlediği bootcamp programına katıldım ve sağladıkları destek sayesinde öğrendiğim .Net teknolojisi ile ilk işime başladım. Techcareer’in bootcamplerini tavsiye ediyorum, çünkü benim gibi sektör değiştirmeye karar verenlere gerçekten yardımcı oluyorlar. Eğitim sürecinde ve sonrasında aldığım destek sayesinde, kariyer hedeflerime ulaşmak için başladığım bu hikayede bana destek oldukları için teşekkür ediyorum. Techcareer'ın internet sitesini ziyaret eden herkese, programlarını deneyimlemelerini tavsiye ediyorum.

Burak Karacakaya
.Net Core Back-end Bootcamp
Beyzanur Seyhan

Front-end alanında çıktığım bu yolculukta Techcareer ile tanışmam ve Techcareer ile Hyper Company işbirliği ile düzenlenen bootcampte yer almam benim için unutulmaz bir fırsattı. İş dünyasına adım atmadan önce her önemli konunun değinildiği bu güzel bootcampte daha önce deneyimlemediğim anlar yaşadım. Bununla birlikte benimle aynı heyecanı yaşayan arkadaşlarla ve eğitmenimizle tanışmak benim için anlatılmaz bir duyguydu. Techcareer sayesinde sadece bir eğitimden daha fazlasını edindim. Bu imkanları sunduğu için Techcareer'e ne kadar teşekkür etsem az.

Beyzanur Seyhan
Hyper Company Front-End Angular Bootcamp
Berke Can Öztürk

Tech Recruitment Bootcamp'i inanılmaz bir yolculuktu ve benim için kesinlikle unutulmaz bir deneyim oldu. İlk andan itibaren pozitif olan tutum son güne kadar devam etti. Bu süre zarfı içerisinde hem kendimi geliştirme fırsatı yakaladım hem de hayalini kurduğum alanda ilk deneyimimi yaşamış oldum. Bootcamp boyunca bizleri yalnız bırakmayan bildiklerini aktaran eğitmenlere, mentorluk desteği sağlayan yöneticilere, süreçte birlikte keyifle ilerlediğim arkadaşlarıma ve arka planda organize eden Techcareer.net ailesine en içten dileklerimle teşekkür ediyorum.

Berke Can Öztürk
Tech Recruitment Bootcamp
Baran Emre Bulak

Eğitim süreci boyunca edindiğim bilgiler, becerilerimi geliştirmeme ve gerçek dünya projelerinde daha etkili bir şekilde çalışmama olanak tanıdı. Öncelikle, eğitmenlerin uzmanlığı ve öğretme tarzları beni etkileyerek, karmaşık Angular konseptlerini anlamamı sağladı. Derslerin interaktif ve uygulamalı olması, teorik bilgileri hemen pratiğe dökmeme fırsat tanıdı. Ayrıca, gerçek projelerde çalışma şansı bulmak, öğrenilenleri günlük iş süreçlerine entegre etmemde büyük bir rol oynadı. Eğitim sürecinin en değerli yanlarından biri, sadece Angular'ı değil, aynı zamanda genel web geliştirme prensiplerini de öğrenmek oldu. Programın organizasyonu ve içeriği, katılımcılara kapsamlı bir bakış açısı kazandırdı ve her seviyeden geliştiriciye hitap etti. Ayrıca, eğitim sonrasında sağlanan destek ve kaynaklar, kendi projelerimi geliştirmemde bana rehberlik etti.

Baran Emre Bulak
Hyper Company Front-End Angular Bootcamp
Altaner Pusmaz

SAN TSG ve Techcareer.net'in düzenlemiş olduğu bootcamp, profesyonel hayatıma geçiş sağlayabilmem için fırsat yarattı. Pandeminin hafiflemesinden sonra yüz yüze etkileşime geçebileceğimiz bir bootcamp planlanması motive ediciydi. Bootcampte aldığım teknik eğitimin yanı sıra şirket çalışanlarının bizlerle paylaşmış olduğu sektör tecrübelerinin çok faydalı olduğuna inanıyorum. Yazılım kariyeri başlatmak için iyi yollardan biri olan bootcampleri herkese tavsiye ederim. Kariyer fırsatları oluşturan bu gibi eğitimlerin artmasını diliyor, bu eğitimleri düzenleyerek kariyer fırsatları yarattıkları için Techcareet.net'e teşekkür ediyorum.

Altaner Pusmaz
SAN TSG & Paximum .Net Core Bootcamp
Tuğçe Altın

Biyologluktan Yazılıma... Profesyonel kariyer hayatıma bir biyolog olarak başladım. Bu süreç pekte istediğim gibi gitmedi kariyer hedefimde istediğim yerden çok uzaktaydım. Yazılım benim için ulaşmak istediğim bir hayaldi ve 'Bir biyologtan yazılımcı olur mu?' sorusu beni engelliyordu. Şimdi değilse ne zaman dedim ve 2022 başı itibariyle sıkı bir tempoyla yazılım öğrenmeye Java ile başladım. 7 Aylık yoğun bir çalışmadan sonra Sigortam.net tarafından sağlanan Test Automation Bootcamp'ine kabul edildim. Yoğun süren 2 aylık bootcamp sürecinde Python ve Java ile test automation geliştirmelerinde bulundum. Başarılı bir şekilde tamamladığım bootcamp sonucunda bir diğer iLab firması olan Kariyer.Net bünyesinde yazılım dünyasına profesyonel bir giriş yaptım. Bu sürece başlayabilmeme fırsat tanıyan techcareer.net, sigortam.net ailesine ve bootcamp sürecimde büyük emeği geçen eğitmenim ve aynı zaman da Test Team Manager'ım olan Tuğçe Alphan'a kucak dolusu teşekkürlerimi sunarım.

Tuğçe Altın
Sigortam.net Software QA Bootcamp

Neden Techcareer.net?

Ücretsiz etkinliklere katıl

Yolun başındasın ama en güzel aşamasındasın! Sektörün için gereken tüm becerileri burada öğrenmeye ücretsiz etkinlikler ile başlayacaksın.

Kendini kanıtla

Bootcamp, Hackathon ve Hiring Challenge etkinliklerine katılarak hem becerilerini geliştirecek hem de ödül kazanma fırsatı yakalayacaksın.

İş fırsatı yakala

Sektöründe lider teknoloji şirketleriyle tanışacak ve iş fırsatları yakalayacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26