BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Airties - Android Developer Bootcamp with Kotlin

Wi-fi çözümleri konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Airties'ın uluslararası yazılım ekibinde yer almak ister misin?

Bu Bootcamp ile temelden ileri seviyeye Kotlin dilini öğrenecek, alanında uzman eğitmenle Android uygulama geliştirme dünyasını keşfedeceksin.

Sen de Airties'da Android Developer olup kariyerini bir adım ileri taşımak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'i başarıyla bitir, 6 haftalık eğitim sonunda işe başlama fırsatı yakala!

Airties - Android Developer Bootcamp with Kotlin

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

06.03 - 28.04 / 2022

DEADLINE

21.03.2022

Who Can Participate? 👀

  • Android alanında kariyer hedefliyorsan,
  • Üniversite 4. sınıfta okuyor, yakın zamanda mezun olacaksan,
  • Yeni mezun veya maksimum 2 yıl deneyimliysen,
  • İyi seviyede İngilizce biliyorum diyorsan,
  • Yeniliklere açık, pratik, hızlı öğrenen, dinamik, takım çalışmasına yatkın,
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve gelişme arzusu yüksek biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Kotlin dili ile mobil uygulama geliştirmeyi öğreneceksin.
Uzman eğitmen ile 6 hafta 48 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp'den mezun olunca Airties'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.

Event Details 📝

Airties Hakkında

Dünya çapındaki operatörlere akıllı Wi-Fi çözümleri sağlayan Airties, uluslararası ölçekteki müşterilerine genişbant deneyimlerinin tasarımı, uygulaması ve süregelen optimizasyonu için baştan sona akıllı Wi-Fi yazılımı, donanımı ve servis hizmetleri sunmaktadır.

Airties, 33 milyon evde kullanılan 646 milyon aktif cihazı, Wi-fi teknolojileri alanındaki 15 yılı aşkın deneyimi, İstanbul ve İzmir ofislerine ek olarak Belçika, Fransa, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerdeki ofisleri ve dinamik ekipleri ile dünyanın dört bir yanında her kıtada faaliyet gösteren sektöründeki lider firmalar arasında yer almaktadır.

Sen de bu uluslararası ekibin parçası olmak için hemen başvur!

Bootcamp'den başarıyla mezun ol, Hayalindeki işe kısa sürede başla!

Frequently Asked Questions ☝️

Bootcamp'e katılabilmen için bazı kriterlerimiz var. İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, insan ilişkilerinde kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın biriysen ve hızlı öğrenirim, disiplinliyimdir, yeniliklere hızlı adapte olurum diyorsan bu bootcamp tam sana göre!

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Tüm aşamaları geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda Airties İK ekibi ile bir ön görüşme yapacak, bu adımı da başarı ile tamamlarsan eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Tabi ki, Bootcamp’lerimiz sana sıfırdan başlayarak ilgi duyduğun alanda bir kariyer imkânı sağlayabilir.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Kotlin ile çalışıp uygulama geliştirmeyi öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 6 hafta toplamda 48 saat sürecek. Bootcamp süresince hafta içi 2 gün, hafta sonu 1 gün olmak üzere haftada toplam 8 saat ders alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp tamamladığında 48 saat Kotlin alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda Airties ekiplerinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Kotlin kullanarak uygulama geliştirebileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Android Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Android Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26