BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Airties Cloud SW Development Bootcamp

Wi-fi çözümleri konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Airties'ın uluslararası yazılım ekibinde yer almak ister misin?

Sen de alanında uzman eğitmenlerden Cloud, DevOps, Linux, Java, Docker ve daha birçok teknoloji alanını kapsayan 95 saatlik eğitim alıp, kariyerini bir adım ileri taşımak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'i başarıyla bitir, 7 haftalık eğitim sonunda Airties firmasında işe başlama fırsatı yakala!

Airties Cloud SW Development Bootcamp

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

10.10 - 27.11 / 2022

DEADLINE

13.09.2022

Who Can Participate? 👀

  • Yeni mezun veya maksimum 2 yıl deneyimliysen,
  • Bilgisayar, Yazılım, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya benzeri bölümlerden mezun olmak üzereysen,
  • İleri seviye İngilizce bilgisine sahipsen,
  • Ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Cloud, DevOps, Linux, Java, Docker teknolojilerini öğreneceksin.
Uzman eğitmenler ile 7 hafta 95 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp'den mezun olunca Airties'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.

Event Details 📝

Airties Hakkında Detaylı Bilgi

airties-logo164x164_164x164.png

Dünya çapındaki operatörlere akıllı Wi-Fi çözümleri sağlayan Airties, uluslararası ölçekteki müşterilerine genişbant deneyimlerinin tasarımı, uygulaması ve süregelen optimizasyonu için baştan sona akıllı Wi-Fi yazılımı, donanımı ve servis hizmetleri sunmaktadır.

Airties, 33 milyon evde kullanılan 646 milyon aktif cihazı, Wi-fi teknolojileri alanındaki 18 yıllık deneyimi, İstanbul ve İzmir ofislerine ek olarak Belçika, Fransa, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerdeki ofisleri ve dinamik ekipleri ile dünyanın dört bir yanında her kıtada faaliyet gösteren sektöründeki lider firmalar arasında yer almaktadır.

Sen de bu uluslararası ekibin parçası olmak için hemen başvur!

Bootcamp'den başarıyla mezun ol, hayalindeki işe kısa sürede başla!

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Tüm aşamaları geçtikten sonra "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Bu adımda da başarılı olman durumunda Airties İK ekibi ile bir ön görüşme yapacak, bu adımı da başarı ile tamamlarsan eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak "Bulut Yazılım Geliştirme"yi öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 7 hafta toplamda 95 saat sürecek. Bootcamp süresince hafta içi 3 gün olmak üzere haftada toplam 15 saat ders alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp tamamladığında 95 saat "Bulut Yazılım Geliştirme" alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda Airties ekiplerinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Cloud, DevOps, Linux, Java ve Docker alanlarında almış olacağın eğitim doğrultusunda son mülakatları da geçerek "Jr. Cloud Software Developer" olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve proje sunumunu gerçekleştirmen durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Cloud Software Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26