BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Android Developer Bootcamp with Kotlin

Gelişen teknolojik dünyada sen de bir adım öne çıkmaya hazır mısın? Kısa sürede yazılım alanında kendini geliştirmek istiyorsan bu ücretsiz eğitim programı tam sana göre. Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala!

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

02.08 - 09.10.2021

DEADLINE

30.06.2021

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Yeniliklere açık, mobil teknolojiler konusunda gelişmeleri takip eden
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Ön mülakatı geç, adaylar arasında öne çık.
Android Developer Bootcamp süresince 6-8 hafta eğitim al.
Programı başarıyla bitir. Sertifika al, iş fırsatlarını yakala!

Event Details 📝

Android Developer Bootcamp with Kotlin

Techcareer.net ile Android Developer Bootcamp'e katıl, Kotlin yazılım dilini öğren!

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Daha sonrasında Seviye Testi tarafına iletilecek ve buradan da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra seni yoğun bir kampın içine gireceksin. Andorid Developer Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Kotlin'le çalışıp bu alanda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 6-8 hafta toplamda 48 saat sürecektir. 6 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftalık 8 saat ders alacaksın. Uygunluğuna göre hafta içi akşam 2 saat, hafta sonu üçer saat eğitim alacaksın.

Bootcamp tamamladığında 48 saat Kotlin eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Bu alanda kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Kotlin'le çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Junior Android Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve yeterli sürede katılmış olman durumunda sana bu alanda bir sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette junior android developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26