BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Back-End with Python Bootcamp

Yazılım sektöründeki fırsat eşitsizliğini yıkacak Kadın Yazılımcılar Yetişiyor!

techcareer.net olarak bilişim sektöründeki kadın gücünü arttırmak için kadın yazılımcılara özel, Back-End with Python Bootcamp'i düzenliyoruz. Sen de Python, Nesne Tabanlı Programlama ve Django gibi teknoloji alanlarında kendini geliştirmek ve yazılım kariyerine ilk adımlarını atmak için hemen başvur, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, Software Developer olarak iş fırsatlarını yakala!

Back-End with Python Bootcamp

PRIZE

Job Oppurtunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

17.10 - 09.11 / 2022

DEADLINE

05.10.2022

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Yeniliklere açık, mobil teknolojiler konusunda gelişmeleri takip eden
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı genç kadınlarımız programa dahil edilecektir.

What Awaits You? 🎯

En temel seviyeden başlayarak Python dilinde Back-End öğreneceksin.
Uzman eğitmenle 4 hafta, 44 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Bootcamp sonunda alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilebileceksin.

Event Details 📝

Bu Bootcamp'in Amacı Nedir?

Yazılım sektöründe yer almak isteyen ancak şimdiye kadar fırsat bulamamış veya nereden, nasıl başlayacağını bilemeyen genç kadınların bilişim ekosistemine attıkları ilk adımda yanlarında olmak istiyoruz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz Bootcamp etkinliğimiz ile sektördeki kadın yazılımcılarımızı eğitim süreçlerinde desteklemek ve sektördeki istihdam fırsatlarından eşit bir şekilde yararlanmalarını amaçlıyoruz.

Eğitmenimizin de kadın olduğu, kadınlara özel Bootcamp programımıza davetlisiniz.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra kadın adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Tüm aşamaları geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Back-End with Python Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Python dilini kullanacak ve Back-End alanında temelden ileri seviyeye bilgi sahibi olacaksın. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 4 hafta toplamda 44 saat sürecek. Bu kamp kapsamında hafta içi 3 gün olmak üzere haftada toplam 12 saat ders alacaksın. Unutma, derslere %80 devam zorunluluğun olacak.

Bootcamp tamamladığında 44 saat Back-End alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Bu alanda çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Back-End Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26