BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Beyond the Basics: Mid-Level Front-End Bootcamp

Front-End teknolojileriyle deneyimin mi var? 🚀 Beyond the Basics: Mid-Level Front-End Bootcamp, orta seviye front-end geliştirme becerilerini artırmak isteyenler için tasarlandı. 🌐

Bu ücretsiz ve sertifikalı Bootcamp Programı ile, HTML, CSS, JavaScript ile geliştirdiğin becerileri bir üst seviyeye taşıyabilirsin. Eğitim sonrası seni bekleyen geniş iş olanaklarına ulaşmak için hemen başvur!🔥

🎓Bu bootcamp, gerçek dünya projeleri üzerinde çalışma şansı sunarak kendini geliştirmeni sağlayacak. Hemen başvur, iş fırsatlarını yakala!

Beyond the Basics: Mid-Level Front-End Bootcamp

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

25.09 - 16.10 / 2023

DEADLINE

14.09.2023

Who Can Participate? 👀

  • Front-End teknolojilerine hakim, daha önce bu alanlarda proje gerçekleştirmiş,
  • Yakın zamanda üniversiteden mezun olacak ya da olmuş,
  • Aktif iş arayışı bulunan,
  • Maksimum 3 yıl deneyimli,
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

JavaScript'i ileri seviye öğrenerek Front-End alanında kendini geliştireceksin.
Uzman eğitmenden toplam 4 hafta, 40 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu da yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifikayla açık pozisyonlar için değerlendirilme şansın olacak.

Event Details 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

 

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Mid-Level Front-End Bootcamp süresince ön yüz geliştirme alanında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

 

Eğitim toplamda 40 saat yapılacaktır. 4 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftalık 10 saat ders alacaksın. Dersler hafta içi 3 gün akşam saatlerinde gerçekleşecek. Eğitimin hangi gün ve saatlerde olduğu ve katılım durumun ön mülakat görüşmeleri sırasında sana aktarılacak.

 

Bootcamp tamamladığında 40 saat Front-End alanında ileri seviye bir eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. JavaScript teknolojilerinde çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Front-End Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Front-End Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

 

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26