BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Data Science Bootcamp

Modern teknolojik dünyanın en gözde konularından veri bilimi ve makine öğrenmesi konularında python ile kendini geliştirmek ister misin? Veri bilimci olmak istiyorum diyorsan bu bootcamp aradığın fırsatı sana verecek!

Sen de Veri Bilimci olmak için daha fazla bekleme, hemen başvur, iş fırsatlarını yakala!

Data Science Bootcamp

PRIZE

Job Oppurtunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

18.10 - 21.11 / 2021

DEADLINE

06.10.2021

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Ön mülakatı geç, adaylar arasında öne çık.
Data Science Bootcamp süresince 5 hafta eğitim al.
Programı başarıyla bitir. Sertifika al, iş fırsatlarını yakala!

Event Details 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön özgeçmiş değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçmen durumunda Teknik Seviye Testi tarafına iletilecek ve başarılı olman durumunda seninle bir mülakat süreci geçireceğiz sonrasında eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra seni yoğun bir kamp süreci bekliyor. Data Science Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Python ile veri bilimi ve makine öğrenmesi alanlarında kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 5 hafta toplamda 40 saat sürecektir. Hafta içi 2 gün ve hafta sonu 1 gün eğitim alacaksın.

Bootcamp tamamladığında 40 saat veri bilimi ve makine öğrenmesi eğitimi almış ve bu alanda gerçek verilerle çalışarak bir proje geliştirmiş olacaksın. Bu alanda kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Veri bilimi alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Junior Data Scientist olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve yeterli sürede eğitime devamlılık sağlaman durumunda sertifika sahibi olacaksın. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Junior Data Scientist olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26