Bootcamp
HackathonHiring ChallengeEvents
Jobs
New
For Companies

DesignLab: UI/UX Design Bootcamp

Tasarım odaklı düşünmeyi öğrenip, kullanıcı deneyimi alanında uzmanlaşmak ister misin?

UI/UX Design Bootcamp'e katıl, alanında uzman eğitmen ile tasarım metadolojisine hakim olarak ürün ve süreç yönetme tekniklerini uygulamalı öğren, 4 haftalık eğitimi başarıyla bitir, iş fırsatlarını yakala!

Sen de "Jr. UI/UX Designer" olmak istiyorum diyorsan, hemen başvur, kariyerini baştan tasarla!

DesignLab: UI/UX Design Bootcamp

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

12.09 - 7.10 / 2023

DEADLINE

31.08.2023

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Tasarım alanında kendini geliştirip, UI/UX dünyasını 360° keşfedeceksin.
Uzman eğitmenden 4 hafta, 30 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Event Details 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Teknik Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

 

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. UI/UX Design Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak arayüz ve kullanıcı deneyimi tasarımını tüm detayları ile öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

 

Eğitim 4 hafta toplamda 30 saat sürecek. Bootcamp süresince haftada 3 gün, toplamda 7,5 saat eğitim alacaksın. Unutma, derslere %80 devam zorunluluğun olacak.

 

Bootcamp tamamladığında 30 saat UI/UX eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Bu alanda çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

 

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette "Jr. UI/UX Designer" olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

 

TECHCAREER

About Us

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinFacebook
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

tr
en
All rights reserved
© Copyright 2023
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26