Bootcamp
Jobs
For Companies

Front-End Bootcamp

Bizimle sıfırdan web geliştirme öğrenmeye hazır mısın?

En temelden başlayarak "Front-End Developer" olma yolunda ilerlemek istersen, 6 hafta sonu 09:00 - 13:00 saatleri arasında sürecek bu bootcamp sana göre!

Html + CSS + SASS + Bootstrap V5 ile web geliştirme konusunda profesyonel olmak için Bootcamp'i başarıyla eğitimin sonunda işe başlama fırsatı yakala!

Front-End Bootcamp

PRIZE

Job Oppurtunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

13.11 - 12.12 / 2021

DEADLINE

21.11.2021

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Bootcamp sürecinde temel seviyeden Front-End developer neler bilmeli ise öğreneceksin.
Uzman eğitmenle 6 hafta, 48 saat eğitim maratonunda koşacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptığında başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirileceksin.

Event Details 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Front-end Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Html + CSS + SASS + Bootstrap V5 ile web geliştirme konusunda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 6 hafta toplamda 48 saat sürecek. 6 hafta, her hafta sonu 8 saat ders alacaksın. Cumartesi ve Pazar günleri saat 09:00 - 13:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Eğitim saatleri ve günü değişiklik gösterirse mutlaka bilglendirileceksin.

Bootcamp tamamladığında 48 saat Html + CSS + SASS + Bootstrap V5 yazılım dillerinde eğitim almış ve bu alanda bir proje ile mezun olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Frontend alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatlar sonrasında işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonunda işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Frontend Developer olarak çalışabileceğin donanıma sahip olacaksın. Küçük bir hatırlatma ; tüm bu süreçte derse katılım konusunda gayretli olman ve devamsızlık sınırını aşmaman gerekmektedir.

TECHCAREER

About Us

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinFacebook
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

tr
en
All rights reserved
© Copyright 2023
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26