BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Galatasaray Üniversitesi Python 101 Bootcamp

Yazılım sektöründe kadınların işgücü piyasasına dahil olması ve mevcut fırsat eşitsizliğine karşı kendilerini geliştirerek bir adım öne çıkmaları için sadece kadınlara özel "Python 101 Proglamlamaya Giriş" eğitimi düzenliyoruz.

Galatasaray Üniversitesi Google Developer Students Club iş birliği ile düzenlenecek eğitim ile 5 günde programlamanın temel ilkelerini öğrenebilir ve Python dili ile kod geliştirme dünyasına adım atabilirsin.

Hemen başvur, eğitimi başarıyla tamamla, sertifika sahibi ol!

Galatasaray Üniversitesi Python 101 Bootcamp

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

7.03 - 11.03 / 2022

DEADLINE

25.02.2022

Who Can Participate? 👀

  • 25 yaş ve altında olan
  • En az ortaokul mezunu
  • Mühendislik ve teknoloji bölümleri dışında bir alanda eğitim gören
  • İstekli, tutkulu, hırslı genç kadınlarımız programa kabul edilecektir.

What Awaits You? 🎯

Sıfırdan Python dili ile programlamaya giriş öğreneceksin
GSÜ Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden 5 gün toplam 7,5 saat eğitim alacaksın
Eğitim akşam zoom üzerinden online olarak gerçekleşecek
Eğitim sonunda sertifika sahibi olacaksın

Event Details 📝

Python 101 Bootcamp'in AMACI nedir?

Yazılıma yönlenmek isteyen ancak şimdiye kadar fırsat bulamamış veya nereden nasıl başlayacağını bilemeyen genç kadınların bu konuda attıkları ilk adımda yanlarında olmak istiyoruz.

Bilişim sektörüne istekli, hırslı, tutkulu yeni kadın yazılımcılar kazandırarak hayalleri gerçeğe dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Bu proje Galatasaray Üniversitesi - Google Developer Students Club ve Techcareer.net iş birliği ile gerçekleşmektedir.

Frequently Asked Questions ☝️

Bootcamp'e katılabilmen için bazı kriterlerimiz var. Maksimum 25 yaşında, kadın, mühendislik veya teknoloji ile ilgili bölümler dışında bir bölümde okuyorsan veya ortaokul mezunuysan bu bootcamp tam sana göre!

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön başvuru değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçmen durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince Python programlama dilini öğreneceksin.

Eğitim 7 Mart - 11 Mart 2022 tarihleri arasında olacaktır. 5 gün, 18:00 - 19:30 saatleri arasında olacaktır. Toplam 7,5 saat ders alacaksın. Uygunluğuna göre eğitim saatleri ve günü değişiklik gösterebilir.

Bootcamp tamamladığında Python ile programlamaya giriş eğitimini, Galatasaray Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğretim üyeleri yönetiminde GDSC Galatasaray (Google Developer Students Club) tarafından almış olacaksın. Kendini geliştirerek hayalini kurduğun kariyerin ilk adımını atmış olacaksın.

Bu bootcamp sonunda işe girme garantisi yoktur.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26