BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Hyper Company Front-End Development with Angular Bootcamp

Yenilikçi teknoloji çözümleri ile öncü inovatif yazılım şirketlerinden Hyper'ın yazılım ekibinde yer almak ister misin?

Bu Bootcamp ile temelden ileri seviyeye Angular dilini öğrenecek, alanında uzman eğitmenle Front-End dünyasını keşfedeceksin. 🚀

Sen de Hyper'da {Front-End Angular Developer} olmak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'i başarıyla bitir, 5 haftalık eğitimin sonunda işe başla! 👩‍💻🧑‍💻

Hyper Company Front-End Development with Angular Bootcamp

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

25.12.23 / 23.01.24

DEADLINE

7.12.2023

Who Can Participate? 👀

  • 21-30 yaş arasındaysan ve Bursa'da ikamet edebileceksen,
  • Mühendislik ya da bilişim ile ilgili alanlardan mezun, HTML, CSS, JavaScript ve TypeScript teknolojilerinde bilgi sahibiysen,
  • Aktif olarak çalışmıyorsan,
  • En az B2 seviye İngilizce bilgisine sahipsen,
  • Yeni şeyler öğrenmeye çok hevesli, hırslı ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Front-End'te Angular'ın birçok teknolojisini öğreneceksin.
Uzman eğitmenler ile 5 hafta 60 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp'den mezun olunca Hyper'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.

Event Details 📝

Hyper Hakkında Detaylı Bilgi

Firmamız, yenilikçi teknoloji çözümleri sunarak müşterilerimizin işletmelerindeki tam potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmayı hedefleyen bir yazılım şirketidir. Uzman kadromuz, müşteri odaklı yaklaşımımız ve olağanüstü müşteri hizmetleriyle, işletmelerimizle uzun vadeli ve sağlam ortaklıklar kurmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Şirketimizin öncelikli misyonu, işletmelerin tam potansiyellerine ulaşmalarında destek olmak ve iş başarısını yenilikçi teknoloji çözümleri artırmak amacıyla, sektöründe öncü sunmaktır. Bu doğrultuda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek, özelleştirilmiş ve etkili çözümler üretiyoruz. Amacımız, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak, uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturmaktır.

HYPER Ekibine Katılın

Ekibimize katılacak yetenekli ve motive bireyleri her zaman arıyoruz.

Hyper'da, çalışanlarımızın en büyük varlığımız olduğuna inanıyoruz ve çalışanlarımızın gelişip büyüyebileceği pozitif ve ilgi çekici bir çalışma ortamı yaratmaya kararlıyız. Yazılım geliştirme, bulut hizmetleri, yapay zeka ve OCR teknolojisi, büyük veri, geliştirme operasyonları ve iş otomasyonu alanlarında çeşitli kariyer fırsatları sunuyoruz. İster kariyerinize yeni başlıyor olun ister deneyimli bir profesyonel olun, Hyper'da sizin için bir yerimiz var. Ekibimize katılmak istiyorsanız lütfen online başvuru yapın.

Başvurunuzu almayı ve sizi daha iyi tanımayı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Frequently Asked Questions ☝️

Başvuru sürecimiz, adayların CV'lerinin ön değerlendirilmesiyle başlar. Bu aşamayı başarıyla geçmen durumunda, yeteneklerini daha detaylı bir şekilde değerlendirebilmek için sana bir 'Teknik Test' göndereceğiz. Bu testte gösterdiğin başarı, seni 'İngilizce Seviye Belirleme' testine katılmaya hak kazandıracak. İngilizce bilgin, belirlenen standartların üzerindeyse, İK ekibimiz seninle bir mülakat yapmak için iletişime geçecek. Tüm bu adımları başarıyla tamamlarsan, Bootcamp programımıza katılma şansı elde edeceksin.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak "Angular ile Front-End geliştirme"yi öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacak ve ardından Hyper Company'de işe girme fırsatına sahip olacaksın.

Eğitim 5 hafta toplamda 60 saat sürecek. Eğitim hafta içi gündüz saatlerinde gerçekleşecek ve haftada 15 saat eğitim alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak devamsızlık yaptığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'inde aktif katılım sağlamış olman gerekiyor.

Bootcamp tamamladığında 60 saat "Front-End Angular" alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp programını başarıyla tamamladığında, uzman eğitmenimiz ve Hyper teknik ekibine projeni sunma fırsatı yakalayacaksın. Angular alanında aldığın eğitimin ardından, son mülakat aşamalarını da başarıyla geçersen, Hyper yazılım ekibinde '(Jr.) Front-End Developer' pozisyonu için işe alınma şansın olacak. Ancak, bu eğitim programının işe alım garantisi taşımadığını hatırlatmak isteriz.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Front-End Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26