BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

iOS Workshop with Swift!

iOS Workshop with Swift!

iOS Workshop with Swift programına katılarak Apple'ın güçlü işletim sistemi iOS'ta uygulama geliştirmenin püf noktalarını öğrenmeye ne dersin? Bu atölye, yazılımcıları iOS dünyasında ileriye taşımak için tasarlanmıştır! Atölyeyi başarıyla tamamlayarak kariyerinde yeni ve heyecan verici adımlar atabilirsin.

Sen de uzman eğitmenimiz eşliğinde 15 saatlik, canlı ve ücretsiz Swift eğitimi almak istiyorsan hemen başvur, atölyeden başarıyla mezun ol, sertifika hakkı kazan!

iOS Workshop with Swift!

PRIZE

Ücretsiz Eğitim

LOCATION

Online

EVENT DATE

25.05.2024

DEADLINE

20.05.2024

Who Can Participate? 👀

  • Yeniliklere açık, teknoloji alanındaki gelişmeleri takip eden
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Teknoloji alanında kariyer hedefleyen
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Workshop tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Uzman eğitmenle 2 gün, 15 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi başarıyla tamamlarsan katılım sertifikasına sahip olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Event Details 📝

Workshop Hakkında

Belirli bir konu veya beceri üzerine yoğunlaşan, katılımcıların pratiğe dayalı deneyim kazandığı interaktif bir öğrenme etkinliğidir. Birçok farklı alan ve sektörde workshoplar düzenlenir ve katılımcılara yeni bilgiler öğrenme, becerilerini geliştirme ve sorunları çözme fırsatı sunar. 

Frequently Asked Questions ☝️

iOS Workshop with Swift, 50 katılımcıyla sınırlıdır. Başvurular toplandıktan sonra ön eleme aşamasının ardından sana bir teknik test gönderilecek. Teknik testten belli bir puanın üzerinde alman durumunda etkinlikten önce kabul maili alacaksın. 

Workshop haftasonu 8 saat olmak üzere toplamda 2 gün 15 saat sürecek. 

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. 

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26