BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu

Dijital dünyanın Yeni Yeteneği olmaya hazır mısın?

IAB Akademi tarafından techcareer.net desteğiyle düzenlenen IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu programda yer alarak sen de hayalini kurduğun Dijital Pazarlama kariyerin ilk adımlarını ücretsiz şekilde atabilirsin.

Sen de hemen ücretsiz başvurarak Bootcamp'e katıl, iş fırsatlarını yakala!

IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

19.10 - 19.11

DEADLINE

30 Temmuz

Who Can Participate? 👀

  • Dijital pazarlama alanında kariyer hedefliyorsan;
  • Sene içerisinde mezun olacak, yeni mezun veya son bir kaç sene içerisinde mezun olmuş ve / veya tam zamanlı bir işte çalışmıyorsan;
  • Daha önce benzer eğitimler almış ancak kendine yeni yetenekler katarak uzmanlığını değiştirmek istiyorsan;
  • IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu’na ücretsiz başvuru yapabilirsin!

What Awaits You? 🎯

Uzman eğitmelerden 65 saat Dijital pazarlama eğitimleri alacak, proje yapacaksın!
Öğrendiklerini pekiştirmek için düzenleyeceğimiz uygulama derslerine katılacaksın.
Sektör profesyonelleriyle Networking imkanı bulacaksın.
Sertifika ile mezun olacak, sponsor şirketlerde çalışma fırsatı yakalayacaksın.

Event Details 📝

IAB Akademi ve Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu nedir?

IAB Hakkında

23 sektör temsilcisi ile 2007’de bir platform olarak kurulan, 2011 Temmuz ayında dernekleşen IAB, yayıncı, reklam veren ve ajanslardan oluşan 177 üyenin aynı çatı altında temsil edildiği sektör derneğidir. 
İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB)’nin misyonu tüm dünyada olduğu gibi medya ve pazarlama endüstrilerinin dijital ekonomide gelişmelerini sağlamak ve dijital reklamcılık için sürdürülebilir bir gelecek inşa etmektir.

 

Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu

Türkiye’de Tahmini Medya ve Reklam Yatırımları 2022 Raporu*’na göre; Dijital reklam yatırımları 2022 yılında tüm medya ve reklam yatırımlarının %68.98'ini oluşturdu.Dijital pazarlama iletişimi sektörü, reklam yatırımlarının giderek artması ile birlikte yetişmiş insan kaynağına en fazla ihtiyaç duyan sektörlerin başında gelmektedir.

IAB Akademi tarafından techcareer.net desteğiyle düzenlenen IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu dijital pazarlama iletişimi dünyasına gireceğin ve bu konuda eğitimler alacağın bir öğrenme maratonudur. Eğitimde ekosistemin temellerini öğrenecek, sektörün en deneyimli yöneticileri ile tanışma fırsatı bulacak ve bu sektöre girmek için gerekli ilk adımları atmış olacaksın.

Bu programda yer alarak sen de hayalini kurduğun Dijital Pazarlama kariyerin ilk adımlarını IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu ile ücretsiz şekilde atabilirsin.

Bu programın gerçekleşmesine destek olan sponsorlarımız, bu programdan başarıyla mezun olacak adayları ekiplerine katmak için heyecanla mezuniyetinizi bekliyor.

*Türkiye’de Tahmini Medya ve Reklam Yatırımları 2022 Raporu
 

Frequently Asked Questions ☝️

Dijital Pazarlama İletişimi Ekosistemi, Dijital Kanallar & Mecralar, Medya Stratejisi, İçerik ve Kreatif Stratejisi, Sosyal Medya Reklamları, Arama Motoru Reklamları, Programatik Satın Alma, Influencer Pazarlaması, Ölçümleme & Rapor Okuma vb. bir çok konuda eğitim alacaksın.

1. Aşama: Başvuru
2. Aşama: Ön Değerlendirme
3. Bilgi Seviye Testleri
4. Ana Değerlendirme
5. Eğitim 
6. Şirket - Aday Görüşmeleri ve Yerleştirme

Bu eğitim bir bütündür. Programda yer alan bütün derslere girilmesi gerekmektedir.

Eğitimler Zoom üzerinden gerçekleşecektir.

Bu testler temel İngilizce, giriş seviyesinde Dijital pazarlama terminolojisi ve Excel seviyenizi görmemize yardımcı olacak testlerden oluşacak.

Eğitime başvurduktan sonra ve aşamaları geçtikten sonra seni eğitim günleri ve saatleri hakkında bilgilendireceğiz.

Eğitim zaman planı daha sonrasında paylaşılacak.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu Sertifikası vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette başlangıç seviyesinde çalışabileceğin donanıma sahip olacaksın ve Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu'na sponsor olan şirketlerde çeşitli iş fırsatları yakalayabileceksin.

IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu, Dijital pazarlama alanındaki konuları uygulayarak öğrenebileceğin, alanının önde gelen profesyonelleriyle tanışıp networking yapabileceğin ve sonrasında sektörde çalışma fırsatı yakalayabileceğin bir öğrenme maratonudur.

IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu’nun amacı; Dijital pazarlama alanında uygulamalı eğitimler vermek, katılımcıları sıfırdan veya belirli bir düzeyden başlayarak eğitip, Dijital pazarlama alanında işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

Genellikle 4-6 hafta süren bu öğrenme maratonunda eğitimin içeriğine veya konusuna göre bu süre daha kısa veya daha uzun olabilir.

IAB Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu’ndan başarılı şekilde mezun olman durumunda sana iş fırsatı sağlayabilir ancak Bootcamp’in içeriğine göre bu durum değişebilir, daha detaylı bilgi için etkinlik sayfasını incelemeyi unutma! İşe yerleştirme garantisi yoktur.  Sponsorlarımız, bu programdan başarıyla mezun olmuş adayları ekiplerine katmak için heyecanla bekliyor.

«Uygulamalı Dijital Pazarlama Okulu»'undaki bazı programlar ve toollar

Criteo Google Analytics Google Tag Manager Facebook Ads Manager Facebook Analytics Google Ad Manager LinkedIn Tiktok Twitter YouTube

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26