Bootcamp
HackathonHiring ChallengeEvents
Jobs
New
For Companies

Invio iOS Developer Bootcamp

Alanında uzman ekibi ile fark yaratan, mobil uygulamalar geliştiren, internet teknolojileri alanında yerel ihtiyaçlara evrensel çözümler sunan INVIO firmasının yenilikçi ve deneyimli yazılım ekibinde çalışmak ister misin?

Sen de uzman eğitmenden ders almak ve Apple cihazlarına Swift dilinde uygulama geliştirmede profesyonelleşmek istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'i başarıyla bitir, 6 haftalık eğitim sonunda INVIO'da Jr. iOS Developer olarak işe başlama fırsatı yakala!

Invio iOS Developer Bootcamp

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

20.09 - 16.10 / 2022

DEADLINE

23.08.2022

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Yeniliklere açık, mobil teknolojiler konusunda gelişmeleri takip eden
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Invio'da çalışmaya istekli
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Swift dili ile mobil uygulama geliştirmeyi öğreneceksin.
Uzman eğitmen ile 6 hafta 48 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp'den başarıyla mezun olursan Invio'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcamp sonunda sertifika alacaksın.

Event Details 📝

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

ınvio.png

Invio, internet teknolojileri ve mobil uygulamalar alanında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. Turkcell Partner'ı olan şirket telekommünikasyon alanındaki bilgi ve tecrübesini yetkin mühendislik ve araştırma yeteneği ile birleştirerek uçtan uça ve isteğe bağlı çözümler sunmaktadır.

Alanında uzman ve yetkin mühendislerden oluşan 11 yılı aşkın tecrübesi ile Invio' nun profesyonel kadrosu, teknolojiye olan inancı ve kusursuz hizmet anlayışı ile müşterilerine 360° yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Invio; uzmanlık alanları arasında yer alan Mobil Ödeme Sistemleri, Beacon Entegrasyonu, IOT, Otomasyon Sistemleri, Sanal Gerçeklik, Lokasyon Takibi ve Görüntü İşleme gibi hizmet ve çözümleri ile yurt içi ve yurt dışı pazarında her zaman ilk tercihlerden biri olma hedefine gün geçtikçe yaklaşan sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Hopi, Turkcell Çalarken Dinlet, İstegelsin, Nokta, Testmore, Celefie, Valwen ve Turkcell Müzik gibi birçok uygulama ve teknolojisi ile müşterileri ve kullanıcıları için büyük bir değer ve kazanç yaratmaktadır.

Sen de bu deneyimli ve yenilikçi yazılım ekibinin bir parçası olmak istiyorsan hemen başvur!

Bootcamp'den başarıyla mezun ol, Hayalindeki kariyere Invio'da başla!

Frequently Asked Questions ☝️

lİk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Tüm aşamaları geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda INVIO İK ekibi ve teknik ekibi ile bir ön görüşme yapacak, bu adımı da başarı ile tamamlarsan eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Swift dilinde mobil uygulama geliştirmeyi öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 6 hafta toplamda 48 saat sürecek. Bootcamp süresince Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 19:00 - 22:00 saatleri arasında olmak üzere, haftalık toplam 9 saat uzman eğitmenden canlı ders alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp tamamladığında 48 saat Swift alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda INVIO ekiplerinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Swift kullanarak uygulama geliştirebileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek iOS Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca Invio'da Jr. iOS Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

Eğitim süresince Apple cihazları için uygulama geliştirmeyi öğreneceksin, bu nedenle Macbook bilgisayara sahip olman gerekmektedir.

TECHCAREER

About Us

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinFacebook
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

tr
en
All rights reserved
© Copyright 2023
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26