BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

MNM Teknoloji PHP & Symfony Bootcamp

Dünyanın en gelişmiş Magento (Adobe Commerce) ve Intershop online alışveriş platformları için tasarım, geliştirme ve entegrasyon konularında hizmet veren e-ticaret ajansı MNM Teknoloji'nin yenilikçi ve alanında uzman yazılım ekibinde yer almak ister misin?

Sen de PHP dilinde Symfony frameworkü ile web geliştirme öğrenmek istiyorsan hemen başvur, tamamen ücretsiz eğitimi başarıyla bitir, eğitim sonunda MNM Teknoloji'de Jr. Back-End Developer olarak işe başlama fırsatı yakala!

MNM Teknoloji PHP & Symfony Bootcamp

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

09.08 - 02.09 / 2022

DEADLINE

29.06.2022

Who Can Participate? 👀

  • Üniversitelerin Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Matematik Bölümü veya Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı ve benzer bölümlerinden mezun veya mezun olacak
  • Yeniliklere açık, pratik, hızlı öğrenen, dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • MNM Teknoloji'de çalışmaya ve e-ticaret alanında kendini geliştirmeye istekli
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve gelişme arzusu yüksek biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

PHP dili ile Back-End geliştirme yapmayı öğreneceksin.
Uzman eğitmen ile 4 hafta 48 saat eğitim alacaksın.
Sertifikanı alacak ve MNM Teknoloji'nin Magento eğitimine katılacaksın.
Magento eğitimini başarıyla tamamlarsan MNM Teknoloji'de çalışma fırsatı yakalayacaksın!

Event Details 📝

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

logo_mnm teknoloji.jpg

MNM Teknoloji, Türkiye'nin önde gelen perakende markalarına, online alışveriş sistemleri konusunda etkin çözümler sunan bir e-ticaret ajansıdır. Adobe Magento Commerce 'un Türkiye'deki tek yetkili çözüm ortağı olan şirket 2000 yılından bugünlere dayanan e-ticaret alanındaki tecrübesi ile ön yüz tasarımı ve teknik alandaki tüm ihtiyaçlara etkin çözümler üreterek, gerçekleştirdiği projelerin kısa zamanda başarılı sonuçlar almasını sağlamaktadır.

Magento ve Intershop platformları özelinde sertifikası bulanan, alanında uzman mühendislerden oluşan 20 yılı aşkın tecrübesi ile MNM Teknoloji' nin profesyonel geliştirici kadrosu, çözüm odaklı yaklaşımı ile en gelişmiş altyapıları kullanarak, tasarım, geliştirme, hosting, 7/24 destek ve SLA hizmetleri ile müşterilerine büyük bir katma değer yaratmaktadır.

MNM Teknoloji; e-ticaret alanında altyapı desteği sağladığı Saat&Saat, Kiehl's, Rossmann, Dagi ve Gürgençler gibi kendi alanlarının önde gelen firmalarından oluşan zengin müşteri portföyü ile e-ticaret projeleri geliştirme alanında ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Sen de MNM Teknoloji'nin deneyimli kadrosunda yer almak istiyorsan hemen başvur!

Bootcamp'den başarıyla mezun ol, Hayalindeki kariyere MNM Teknoloji'de başla!

Magento (An Adobe Company)

2007 yılında geliştirilmeye başlananan, PHP ile yazılmış, Apache, Nginx, MySQL, ElasticSearch, Redis, Composer, RabbitMQ, Varnish gibi Open Source teknolojileri kullanan, dünya üzerindeki en güçlü ve popüler online alışveriş yazılımlarından biridir. 2011 yılında eBay grup şirketi olmuştur. Son olarak 2018 yılında Adobe tarafından satın alınmıştır ve halen Adobe çatısı altında varlığını sürdürmektedir. Günümüzde 150,000’den fazla çevrim içi mağaza bu platform üzerinden hizmet vermektedir.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Tüm aşamaları geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda MNM Teknoloji İK ekibi ile bir ön görüşme yapacak, bu adımı da başarı ile tamamlarsan eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak PHP dilinde Symfony frameworkü ile web geliştirmeyi öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 4 hafta toplamda 48 saat sürecek. Bootcamp süresince Salı, Çarşamba, Cuma günleri saat 18:00 - 22:00 saatleri arasında olmak üzere, haftalık toplam 12 saat uzman eğitmenden canlı ders alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp'den başarılı bir şekilde mezun olman durumunda MNM Teknoloji tarafından verilecek 20-22 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek, 3 günlük Magento eğitimine katılmaya hak kazanacaksın.

Sonrasında ders devamlılığın, ödevlerde gösterdiğin performans, bitirme projesi değerlendirmen ve aldığın Magento eğitimleri sonrası sana verilecek ödev puanına göre MNM Teknoloji tarafında son değerlendirme yapılacak ve başarılı olarak değerlendirilen adaylar MNM Teknoloji'de işe başlama fırsatı yakalayacak.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda MNM Teknoloji ekiplerinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. PHP kullanarak web geliştirme yapabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Back-End Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca MNM Teknoloji'de Jr. Back-End Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26