BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

.Net Core Back-End Bootcamp

Gelişen teknolojik dünyada "Geleceğin Yazılımcısı" olmak istiyorum diyorsan bu bootcamp tam sana göre! Yeni katıldığın yazılım dünyasında kendini kısa sürede kanıtlamak istiyorsan bu ücretsiz eğitime hemen katıl, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala!

Sen de "Backend Developer" olmak istiyorsan durma, hemen başvur!

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

31.08 - 26.10.2021

DEADLINE

07.08.2021

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve çözüm odaklı çalışan biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

.Net Core eğitimlerini alacak, bu konuda uzman eğitmen tarafından geliştirileceksin.
Bootcamp toplam 8 hafta, 72 saat sürecek.
Eğitimi tamamlayıp, projen ile "Jr Backend Developer" olarak işe başlayabileceksin.
Açık pozisyonlar için değerlendirilme şansın olacak.

Event Details 📝

.Net Core Back-End Bootcamp

Techcareer.net ile .Net Core Back-End Bootcamp'e katıl, Jr. Backend Developer olma ı

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek başarılı olman durumunda ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Burada da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra seni yoğun bir kampın içine gireceksin. .Net Core Back-End Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak .Net Core ile çalışıp bu alanda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 8 hafta toplamda 72 saat sürecektir. 8 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftalık 9 saat ders alacaksın. Uygunluğuna göre eğitim saatleri değişiklik gösterebilir.

Bootcamp tamamladığında 72 saat .Net Core eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Bu alanda kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. .Net Core ile çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Junior Backend Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve yeterli sürede katılmış olman durumunda sana bu alanda bir sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette junior backend developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26