Bootcamp
HackathonHiring ChallengeEvents
Jobs
New
For Companies

Network & Security Bootcamp

Alanında uzman eğitmenden ağ/network, telekomünikasyon teknolojileri, network güvenliği ve daha birçok teknoloji alanında alacağın eğitimle kendini geliştirmek ve bu alanda kariyerini şekillendirmek ister misin? 

Sen de "Jr. Network Security Engineer" olmak istiyorsan hemen başvur, 5 haftalık canlı, ücretsiz eğitime katıl, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala! 

PRIZE

Job Oppurtunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

27.06 - 28.07/2022

DEADLINE

15.06.2022

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak,
  • Maksimum 2 yıl deneyimli,
  • Aktif olarak çalışmayan,
  • Network & Security alanında kariyer hedefleyen,
  • İstekli, tutkulu, hırslı, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Temel seviyeden başlayarak network ve güvenlik alanında kapsamlı bir eğitim alacaksın.
Uzman eğitmenden 5 hafta, 40 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Event Details 📝

Bootcamp Hakkında

Alanında uzman eğitmenden ağ/network, telekomünikasyon teknolojileri, network güvenliği ve daha birçok teknoloji alanında alacağın eğitimle kendini geliştirmek ve bu alanda kariyerini şekillendirmek ister misin? 

Sen de "Jr. Network Security Engineer" olmak istiyorsan hemen başvur, 5 haftalık canlı, ücretsiz eğitime katıl, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala! 

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Teknik Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda İngilizce Seviye Belirleme Sınavı'nı seninle paylaşacağız. Bu aşamayı da başarılı ile tamamlarsan seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Tüm süreçleri başarı ile tamamlaman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Network & Security Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Network ve Network Güvenliği eğitimi alacak, TCP/IP + IPv4 + IPV6 + LAN +WAN +VLAN +STP + Dynamic Routing Protokolleri + Firewall + IDS & IPS + VPN gibi teknolojilerde kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 5 hafta toplamda 40 saat sürecek. Bu kamp kapsamında hafta içi 3 gün olmak üzere haftada toplam 9 saat ders alacaksın. Unutma, derslere %80 devam zorunluluğun olacak.

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 40 saatlik kapsamlı Network & Güvenlik eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyere ilk adımlarını atmış olacaksın. 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Bu alanda çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur. 

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana bir katılım belgesi vereceğiz. Bu belgeyi özgeçmişine ekleyebileceksin. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Network Security Engineer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinFacebook
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

tr
en
All rights reserved
© Copyright 2023
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26