BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

SAN TSG & Paximum .Net Core Bootcamp

Turizm alanında yazılım çözümleri sunan, sektörünün önde gelen şirketlerinden SAN TSG & Paximum şirketlerinin deneyimli yazılım ekibinde yer almak ister misin?

Sen de alanında uzman eğitmenden.Net Core eğitimi alıp, kariyerini bir adım ileri taşımak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'i başarıyla bitir, 4 haftalık eğitim sonunda SAN TSG & Paximum şirketlerinde Jr. Back-End Developer olarak işe başlama fırsatı yakala!

SAN TSG & Paximum .Net Core Bootcamp

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Face To Face

EVENT DATE

16.05 - 10.06 / 2022

DEADLINE

25.05.2022

Who Can Participate? 👀

  • Mühendislik fakültelerinden mezun ya da mezun olmak üzere olan
  • Antalya'da gerçekleşecek derslere tam zamanlı katılım sağlayabilecek
  • Antalya'da çalışmaya istekli
  • Yeniliklere açık, pratik, hızlı öğrenen, dinamik, takım çalışmasına yatkın,
  • Ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Temelden ileri seviyeye kapsamlı .Net Core eğitimi ile web geliştirmeyi öğreneceksin.
Eğitimler SAN TSG'nin Antalya'daki genel merkezinde gerçekleşecek.
Başarıyla mezun olursan SAN TSG veya Paximum'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.

Event Details 📝

SAN TSG Hakkında

san_kurumsal_256_128.jpg

SAN TSG, Akdeniz Üniversitesi Teknokent teknoloji ofisinde inovatif turistik yazılım ürünleri üzerine projeler üreten, teknolojisini her daim güncel tutarak klasik masaüstü bilgisayarlardan, mobil cihazlar ve bulut sistemlerine (SAAS) kadar pek çok platformda çalışan yazılımlar üreten Türkiye’nin turizm yazılımı alanında önde gelen şirketlerindendir. Bünyesinde istihdam ettiği 150’den fazla çok uluslu personeli ile 74 ülkede 600’den fazla müşterisine hizmet sunmaktadır.

Seyahat teknolojisi alanında 25 yıllık deneyime sahip San Tourism Software Group'un ortak girişimi olan Paximum, dünyanın önde gelen tedarikçilerinden topladığı fiyatları seyahat organizatörlerine sunan online bir satış kanalıdır. İnovatif turistik ürünler üzerine geliştirdiği projeleri, B2B-B2C sistemleri, Web servis ve XML ürünleri ile Tur Operatörleri, Toptancılar, Seyahat Acenteleri, Oteller ve çeşitli hizmet sağlayıcılar için sunduğu en optimum çözümleri ile müşterileri için büyük bir değer yaratmaktadır.

Sen de bu şirketlerin uluslararası yazılım ekiplerinde yer almak istiyorsan hemen başvur!

Bootcamp'den başarıyla mezun ol, Hayalindeki işe kısa sürede başla!

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Tüm aşamaları geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda SAN TSG & Paximum İK ekibi ve teknik ekibi ile bir ön görüşme yapacak, bu adımı da başarı ile tamamlarsan eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak .Net Core öğreneceksin. Eğitimler yüz yüze olarak SAN TSG'nin Antalya'daki merkez ofisinde gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.


Eğitim 4 hafta toplamda 60 saat sürecek. Bootcamp süresince hafta içi 5 gün, saat 11:00 - 14:00 saatleri arasında uzman eğitmenden canlı ders alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.


Bootcamp tamamladığında 60 saat .Net Core alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.


Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda SAN TSG veya Paximum ekiplerinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. .Net Core kullanarak çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçip Back-End Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca SAN TSG veya Paximum'da Jr. Back-End Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26