BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Senior DevOps Excellence Bootcamp!

Senior DevOps Excellence Bootcamp ile DevOps dünyasında mükemmelliğe ulaşmaya hazır mısın? Bu 50 saatlik canlı ve ücretsiz eğitim programı, deneyimli yazılım geliştiricileri ve sistem yöneticilerini daha karmaşık ve ölçeklenebilir projeler geliştirebilmeleri için donatmayı amaçlıyor.

Eğitim süresince Kubernetes, Docker, CI/CD, Ansible, Jenkins ve AWS gibi araçları etkin bir şekilde kullanmayı öğrenecek, DevOps süreçlerini otomatikleştirme ve optimize etme tekniklerini keşfedeceksin. Bu bootcamp, altyapı otomasyonu, konteynerizasyon ve sürekli entegrasyon/deploy (CI/CD) konularında uzmanlaşmanı sağlayacak.

Kariyerine değer katmak için hemen başvur ve DevOps dünyasında fark yarat!

Senior DevOps Excellence Bootcamp!

PRIZE

Ücretsiz Eğitim

LOCATION

Online

EVENT DATE

29.06.2024

DEADLINE

27.05.2024

Who Can Participate? 👀

  • Teknoloji alanında 3+ yıl deneyimli
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkınsan
  • Git ,Github,Docker,Linux konularında bilgiliysen
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Uzman eğitmenden 50 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamladıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.
Fullstack konusunda detaylı bir eğitim alacaksın.

Event Details 📝

Bootcamp Hakkında

DevOps Nedir?
DevOps, yazılım geliştirme (Dev) ve bilgi teknolojileri operasyonlarını (Ops) birleştiren bir metodolojidir. Bu metodoloji, yazılım geliştirme sürecinin daha hızlı, daha güvenilir ve daha verimli olmasını sağlar. DevOps'un temel prensipleri arasında sürekli entegrasyon (CI), sürekli teslimat (CD), otomasyon, işbirliği ve geri bildirim döngüleri bulunur.
CI/CD Süreçleri:

Sürekli Entegrasyon (CI): Kod değişikliklerinin sürekli olarak entegre edilmesi ve otomatik testlerle doğrulanması.
Sürekli Teslimat (CD): Kod değişikliklerinin otomatik olarak üretim ortamına aktarılması ve hızlı bir şekilde kullanıcılara sunulması.
Konteynerizasyon ve Orkestrasyon:

Docker: Uygulamaların her yerde çalışabilmesini sağlayan konteyner platformu.
Kubernetes: Konteynerlerin otomatik olarak dağıtılması, ölçeklenmesi ve yönetilmesi için kullanılan açık kaynaklı bir sistem.
Bulut Bilişim:

AWS: Amazon Web Services, ölçeklenebilir ve güvenilir bulut tabanlı hizmetler sunar.
DevOps Kültürü ve Uygulamaları:

İşbirliği ve iletişimi artırarak yazılım geliştirme ve operasyon ekipleri arasında sinerji oluşturur.
Otomasyon ile süreçleri hızlandırır ve hataları azaltır.
Geri bildirim döngüleri ile sürekli iyileştirme sağlar.
Bu beceri seti, DevOps mühendislerinin çok yönlü olmalarını ve projenin tüm yönleriyle ilgilenebilmelerini sağlar, bu da onları teknoloji projelerinde çok değerli hale getirir.

Bu Bootcamp ile DevOps detaylarını öğreneceksin.

Diğer başvuruya açık etkinlikleri sayfamızdan inceleyerek, farklı alanlarda da ücretsiz eğitimlere başvurabilirsin. Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için blog içeriklerimizi inceleyebilir ayrıca iş ilanlarını inceleyerek kendini geliştirip, kariyerine adım atacağın ilanlara başvuru yapabilirsin.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Teknik Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince senior şekilde full stack alanında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. 

Eğitim, 5 hafta boyunca haftasonları 10 saat olmak üzere toplamda 50 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor. 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. FullStack alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Aynı zamanda uzman eğitmenimizle, alanında kendini geliştirmek ve derinleşmek için büyük bir fırsat yakalamış olacaksın

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26