BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Senior Microservice Insight Bootcamp!

Senior Microservice Insights Bootcamp'i ile Microservice alanında senior bir eğitim programına katılmaya ne dersin?  Bu bootcamp, deneyimli yazılım geliştiricileri mikroservis dünyasında daha da ileriye taşımayı amaçlıyor! Bootcamp'i başarıyla tamamlayarak,  kariyerinde önemli adımlar atabilirsin.

Sen de uzman eğitmenler eşliğinde 30 saatlik, canlı ve ücretsiz Senior Microservice Insights eğitimi almak istiyorum diyorsan hemen başvur, bootcamp'ten başarıyla mezun ol, alanında derinleş!

Senior Microservice Insight Bootcamp!

PRIZE

Ücretsiz Eğitim

LOCATION

Online

EVENT DATE

13.05.2024

DEADLINE

03.05.2024

Who Can Participate? 👀

  • Teknoloji alanında 3+ yıl deneyimli
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkınsan
  • Mikroservis mimarileri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Mikroservis mimarisinin süreçlerini deneyimleyeceksin
Uzman eğitmenden 30 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamladıktan sonra başarıyla mezun olacaksın
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak

Event Details 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, microservice bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında eğiterek, ilgilenilen alanda donanım seviyesini arttırmak ve bilgilerini tazelemektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Teknik Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince senior şekilde microservice alanında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. 

Eğitim, 4 hafta boyunca haftada 7 saat olmak üzere toplamda 30 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Microservice Insights alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Aynı zamanda uzman eğitmenimizle, alanında kendini geliştirmek ve derinleşmek için büyük bir fırsat yakalamış olacaksın

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26