BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Sigortam.net Software QA Bootcamp

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net’in QA ekibinde yer almak ister misin?

Uzman eğitmenden eğitim al, Bootcamp'den başarıyla mezun ol, Sigortam.net'te Jr. QA Engineer olarak işe başlama fırsatı yakala!

Sigortam.net Software QA Bootcamp

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

18.07 - 26.08 / 2022

DEADLINE

23.06.2022

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak veya mezun
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Yazılım Test ve Test & Otomasyon alanlarında kendini geliştirmek isteyen
  • Dilediğin yerden çalışma imkanı isteyen
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sigortam.net'te çalışmaya istekli
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı çalışan biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Yazılım yaşam döngüsü, mobil ve test otomasyon alanlarında kendini geliştireceksin.
Uzman eğitmen ile 6 hafta 75 saat eğitim alacaksın.
Bootcamp'den başarıyla mezun olursan Sigortam.net'te çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcampi başarı ile tamamladığında, sertifika alacaksın.

Event Details 📝

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

sigortam.net.png

2000 yılında iLab'in bir parçası olarak kurulan, Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, 7 milyona yakın müşterisi, 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’e yakın çalışanıyla müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek teknolojilere yatırım yaparak, ‘müşterinin şampiyonu’ olma hedefiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Sigortam.net, Kasko, Zorunlu Trafik Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, DASK ve Konut Sigortası ihtiyaçlarında müşterilerine en iyi sigorta tekliflerini sunmasının yanı sıra, alınan teklifleri de karşılaştırarak müşterilerinin en uygun seçeneklerle buluşmasını sağlamaktadır.

Ayrıca satın alma ve satış sonrası süreçlerde de 7/24 danışmanlık hizmetiyle müşterilerinin yanında olan Sigortam.net, dijitalleşme kapsamında teknolojiyi ve insan tecrübesini bir araya getirerek ilerlemektedir. Sigortam.net, değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetlerini her geçen gün genişletmekte, nitelikli insan kaynağına yatırım yapmakta, daha teknolojik ve dijital dünyanın hızına uyacak şekilde gelişerek büyümesini her geçen gün sürdürmektedir. 2013 yılından beri Sigortam.net Basketbol Takımının isim sponsorudur.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, teknik testi başarıyla geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda Sigortam.net ekipleri ile bir ön görüşme yapacak, bu adımı da başarı ile tamamlarsan eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak test, yazılım yaşam döngüsü, mobil otomasyon alanlarında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 6 hafta toplamda 75 saat sürecek. Hafta içi her gün akşamları 2,5 saat olmak üzere, haftalık toplam 12,5 saat uzman eğitmenden canlı ders alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp tamamladığında 75 saat Test ve Otomasyon alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda Sigortam.net ekiplerinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz.Test alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Jr. QA Engineer olarak Sigortam.net'te işe alınma fırsatın olacak.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca Jr. QA Engineer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26