BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

StartNet: ASP.Net Core Bootcamp

ASP.Net Core ile ilgileniyor ve kısa sürede Web Development alanında kendini geliştirmek mi istiyorsun? 

Alanında uzman eğitmenimizin rehberliğinde 4 hafta 40 saatlik eğitimle pratik becerilerini geliştireceksin. 

Hemen başvur, 40 saatlik yoğun eğitim maratonuna katıl, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala! 

StartNet: ASP.Net Core Bootcamp

PRIZE

Job Opportunities

LOCATION

Online

EVENT DATE

23.03 - 14.04.2024

DEADLINE

14.03.2024

Who Can Participate? 👀

  • Aktif olarak çalışmıyorsan,
  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuşsan
  • Maksimum 2 yıl deneyimliysen
  • Analitik zekası yüksek, öğrenmeye açıksan,
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkınsan
  • Yeni şeyler öğrenmeye çok hevesli, hırslı ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan, bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

ASP .Net Core ile web development alanında kendini geliştireceksin.
Uzman eğitmenden toplam 4 hafta, 40 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi başarıyla tamamlarsan katılım sertifikasına sahip olacaksın.
Alacağın sertifikayla açık pozisyonlar için değerlendirilme şansın olacak.

Event Details 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. StartNet: ASP.Net Core Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak web development alanında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

 

Eğitim 4 hafta toplamda 40 saat sürecektir. 

Bootcamp tamamladığında 40 saat Web geliştirme alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. ASP. Net Core alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Jr. ASP.NET Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

 

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Junior ASP.Net Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26