BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Teleperformance .Net Back-End Bootcamp

Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance'ın yazılım ekibinde yer alarak geleceğini kodlamaya hazır mısın?

Sen de Teleperformance'da .Net Back-End Developer olmak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'i başarıyla bitir, 6 haftalık eğitimin sonunda işe başla!

Teleperformance .Net Back-End Bootcamp

PRIZE

Job Oppurtunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

07.03 - 28.04 / 2022

DEADLINE

02.02.2022

Who Can Participate? 👀

  • Back-end alanında kariyer hedefliyorsan,
  • Üniversite 4. sınıfta okuyor, yakın zamanda mezun olacaksan,
  • Yeni mezun veya maksimum 2 yıl deneyimliysen,
  • İyi seviyede İngilizce biliyorum diyorsan,
  • Takım çalışmasına yatkınım, disiplinli biriyim diyorsan bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

.Net Core eğitimlerini alacak, bu konuda uzman eğitmen tarafından geliştirileceksin.
Bootcamp'de toplamda 6 hafta 60 saat eğitimi alacaksın.
Bootcamp'den mezun olunca Teleperformance'da çalışma fırsatı yakalayacaksın!
Bootcamp sonunda bir katılım sertifikası alacaksın.

Event Details 📝

Teleperformance Hakkında

Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.


Teleperformance Grup, 83 ülkede, 265+ dil ve lehçede,450 Çağrı merkezinde 380.000'den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı Çağrı Merkezi hizmeti sunmaktadır.

Sen de bu ekibin parçası olmak için hemen başvur!

Bootcamp'den başarıyla mezun ol, Hayalindeki işe kısa sürede başla!

Frequently Asked Questions ☝️

Bootcamp'e katılabilmen için bazı kriterlerimiz var. İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, insan ilişkilerinde kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın biriysen ve kendi kendimi motive edebilirim, disiplinli biriyim diyorsan  bu bootcamp tam sana göre!

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak .Net Core'u öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Bootcamp tamamladığında 60 saat .Net Core alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda, Teleperformance ekiplerinde .Net Core'u kullanarak çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Back-End Developer olarak işe alınma fırsatın olacak.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette .Net Core ile çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26