BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCompanies

Test Engineering Bootcamp

Yazılımda hiçbir hata gözümden kaçmaz, her hatayı kolayca fark ederim ve kendimi bu alanda ispatlamak istiyorum diye düşünüyorsan bu Bootcamp hayalindeki iş imkanını sağlayabilir.

Sen de "Test Engineer" olmak istiyorsan hemen başvur, kısa sürede işe başla!

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

28.09 - 28.10.2021

DEADLINE

15.09.2021

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve çözüm odaklı çalışan biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Test&yazılım, mobil ve otomasyon alanlarında kendini geliştireceksin.
Uzman eğitmenden toplam 5 hafta, 50 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu ile "Jr Test Engineer" olarak işe başlayabileceksin.
Alacağın sertifikayla açık pozisyonlar için değerlendirilme şansın olacak.

Event Details 📝

Test Engineering Bootcamp

Sen de "Test Engineer" olmak istiyorsan hemen başvur, kısa sürede işe başla!

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek başarılı olman durumunda ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Burada da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra seni yoğun bir kampın içine gireceksin. Test Engineering Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Test, yazılım yaşam döngüsü, mobil otomasyon alanlarında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 5 hafta toplamda 50 saat sürecektir. 5 hafta sürecek bu kamp kapsamında haftalık 10 saat ders alacaksın. Uygunluğuna göre eğitim saatleri ve günü değişiklik gösterebilir.

Bootcamp tamamladığında 50 saat Test Mühendisliği alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Bu alanda kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Test alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Jr Test Engineer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve yeterli sürede katılmış olman durumunda sana bu alanda bir sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Junior Test Engineer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26