BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Tübisad Front-End Bootcamp

TÜBİSAD & techcareer.net iş birliği ile "Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı" kapsamında alanında uzman eğitmen ile sıfırdan web geliştirme öğrenmek ister misin?

Html + Css + JavaScript + SEO Optimization + jQuery + React + ECMAScript ve çok daha fazla teknolojiyi kullanarak ön yüz geliştirme konusunda profesyonel olmak istiyorsan bu Bootcamp tam sana göre!

Sen de "Jr. Front-End Developer" olmak istiyorsan hemen başvur, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala!

Tübisad Front-End Bootcamp

PRIZE

Job Opportunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

20.05 - 29.06 / 2022

DEADLINE

09.05.2022

Who Can Participate? 👀

  • 28 yaş ve altında olan,
  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş,
  • Maksimum 2 yıl deneyimli,
  • Aktif olarak çalışmayan,
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Bootcamp Programı tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

En temel seviyeden başlayarak Front-End öğreneceksin.
Uzman eğitmenle 6 hafta, 45 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Event Details 📝

techcareer.net & TÜBİSAD Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı nedir?

Kodla Gelişiyoruz Programı, techcareer.net ve TÜBİSAD'ın bilişim, teknoloji ekosistemine yetenekli adaylar kazandırmak için güçlerini birleştirdiği bir gelişim programıdır. Bu program kapsamında düzenlenen Bootcamp'ler online, canlı, uygulamalı ve tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bu programda yer alarak sen de hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını Kodla Gelişiyoruz Bootcamp Programı ile ücretsiz şekilde atabilirsin!

Programdan başarılı bir şekilde mezun olman durumunda, TÜBİSAD ve techcareer.net bünyesindeki işbirlikçi firmalar tarafından istihdam edilme fırsatı yakalayacaksın.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Front-End Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak web geliştirme konusunda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 6 hafta toplamda 45 saat sürecek. Bootcamp süresince haftada 3 gün ve toplamda 8 saat eğitim alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman ve bitirme projeni sunman gerekiyor.

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 45 saatlik kapsamlı Front-End eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyere ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda TÜBİSAD ve techcareer.net bünyesindeki açık uygun pozisyonu bulunan firmalar için değerlendirileceksin. Bu firmalarda Front-End alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatlar sonrasında işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonunda işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana bir katılım belgesi vereceğiz. Bu belgeyi özgeçmişine ekleyebileceksin. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Front-End Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26