BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

NASA Space Apps Challenge

ODTÜ Yönetim ve İnovasyon Topluluğu, seni NASA'nın prestijli ve yenilikçi hackathonu NASA Space Apps Challenge'ın Ankara etabına davet ediyor! 

Techcareer.net'in iletişim ve medya sponsorluğunda gerçekleşecek bu eşsiz etkinlik, genç ve dinamik beyinlerin, NASA'nın yayınladığı problemler, uzaydaki ilerlemeler ve insanlığın geliştirilmesi konularında harikalar yaratmasına olanak tanıyor.

Bu benzersiz deneyimi kaçırma, takımını kur, NASA Space Apps Challenge'a katıl, yenilikçi fikirlerini sergile, küresel finalde yer al, NASA'nın roket fırlatma törenine davet edilme şansını yakala!

NASA Space Apps Challenge

PRIZE

100.000 TL

LOCATION

Sıhhiye Genç Akademi

EVENT DATE

7-8 Ekim

DEADLINE

01.10.2023

Who Can Participate? 👀

  • Yeniliklere açık, inovatif fikirleri olan
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • İnsiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Hackathon tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Kayıt sayfasında yer alan bilgileri doldur!
2-6 kişilik takımını kur, 48 saatlik Hackathon'a katıl!
Yenilikçi fikirlerini sergile ve inovatif çözümler geliştir!!
Dereceye girenler arasında yer al, ödüller kap!

Event Details 📝

NASA Space Apps Challange 2023 Ankara

Ankara'nın en heyecan verici Hackathon'u olan NASA Space Apps Challenge 2023 için geri sayım başladı! Ankara'da 2022’de Avrupa’nın en büyük beşinci ve Türkiye’nin en büyük bu alandaki gerçekleştirilen Hackathon'unda NASA tarafından belirlenen 30 farklı problem arasından birine çözüm bulmaya hazır mısın?

Misyonu; inovatif fikirleri olan ODTÜ öğrencilerinin birbirleriyle ve fikirlerini geliştirmek için ihtiyaç duydukları uzmanlarla buluşmasını sağlamak olan ODTÜ Yönetim ve İnovasyon Topluluğu, NASA’nın 12. kez düzenlediği küresel bir hackathon olan NASA Space Apps Challenge’ın Ankara ayağına davet ediyor!


NASA, 12. kez düzenlediği bu küresel Hackathon yaratıcılığı yetenekle birleştiren genç beyinleri arıyor, amaç temelde Dünya çevre problemlerinin çözülmesi, uzayda ilerlemek ve insanlığın geliştirilmesi için yeni fikirler, uygulamalar ve platformlar üretilmesi. 2-6 kişiden oluşan takımlardan, seçtikleri konuya 48 saat boyunca çözüm geliştirmesi ve jüriye sunması bekleniyor. Dereceye giren takımlar küresel finalde yarışmaya hak kazanacak ve projeleri NASA tarafından incelenecek. Kazanan takım ise bir uzay istasyonuna, NASA'nın roket fırlatma törenine davet edilecekler.

Prizes 💸

20.000 TL

15.000 TL

10.000 TL

Frequently Asked Questions ☝️

Hayır, etkinliğe katılım ücretsizdir.

18 yaşın altındaki katılımcıların etkinliğe bir ebeveyni veya yasal vasisi tarafından kaydolması ve etkinlik başında muvafakatname vermeleri gerekmektedir.

Evet, 60.000 TL değerinde sürpriz ödüller kazanabilirsin!

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26