BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

TransPortathon Hackathon

Kısa bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın? TransPortathon Hackathon seni bekliyor! En iyi uygulamayı ister takımımla, istersem de bireysel olarak geliştirir, sürpriz para ödülünü kazanan 3 kişiden biri ben olurum diyorsan, bu challenge tam sana göre!

  • Kendi e-hizmet uygulamanı .Net dilini kullanarak oluşturacaksın. Ancak bu herhangi bir uygulama olmayacak; nakliyat otomasyonu üzerine bir çözüm olacak. 
     
  • Nakliye endüstrisinde dijital devrim yapmak üzeresin. Dünyanın her yerinden taşıma ihtiyacı olanlarla, taşıma işlemlerini gerçekleştirenleri buluşturma görevi senin olacak!
TransPortathon Hackathon

PRIZE

75.000₺

LOCATION

Online

EVENT DATE

8.09 - 17.09 / 2023

DEADLINE

13.08.2023

Who Can Participate? 👀

  • Analitik iş problemleri ile uğraşıp, işlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen;
  • Back-End alanında .Net diline ilgili ve bu alanda deneyim sahibiysen;
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler denemeyi ve öğrenmeyi seven biriysen bu Hackathon tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

İlk olarak, Hemen Başvur butonuna tıkla ve gerekli bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım linkini sana gönderelim.
Bireysel ya da takımınla geliştirdiğin projeni bizimle paylaş.
Projenle kendini kanıtla, büyük ödüle sahip olacak 3 kişiden biri sen ol!

Event Details 📝

Senden ne bekliyoruz?

Bu Hackathon'da senden verilen süre içerisinde yarışma başlangıç tarihinde paylaşacağımız problemi çözdüğün bir çalışma bekliyoruz.

Back-End .Net alanında kendine güveniyorsan; 
İşlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen bu Hackathon tam sana göre!

Hadi şimdi başvur, yarışmayı tamamla, ödülleri kazan!

Prizes 💸

35.000₺

Hepsiburada Gift Card

25.000₺

Hepsiburada Gift Card

15.000₺

Hepsiburada Gift Card

Frequently Asked Questions ☝️

TransPortathon Hackathon'daki amaç 1 hafta içerisinde verilen konu kapsamında bir uygulama geliştirmek ve çalıştırmaktır. Tek başına ya da ekibinle birlikte verilen süre içerisinde uygulama geliştirmeli ve süre sonlanmadan uygulamayı platforma yüklemelisin!

Sana verdiğimiz süre içerisinde bireysel ya da ekibinle uygulamayı geliştirmeli ve platforma yüklemelisin. Bu süre zarfında en iyisini yaptığına emin ol. Paylaşılan uygulamalar incelenip juriler tarafından puanlanacak ve belli bir puan üzerindeki proje sahipleri projelerini jurilere sunacak. Buna göre en yüksek puanı alan 3 kişiden biri olursan büyük para ödülüne sahip olacaksın.

Yarışma belirlediğimiz bir platform üzerinden online olarak gerçekleşecek. Kullanılacak yardımcı araçları senle paylaşıyor olacağız. Çalışmanı tamamladığında platformdaki sayfaya yükleyeceksin ve heyecanlı bekleyiş başlayacak.

Yarışmaya bireysel ya da en fazla 3 kişilik gruplarla katılmalısın. Takım olarak katılmayı tercih ederseniz tek yapmanız gereken; kayıt formunda tüm takım arkadaşlarının ayrı ayrı formu doldurup, Takım İsmi sorusuna aynı takım ismini yazmasıdır. Böylece sizin bir takım olduğunuzu anlayabiliriz.

Yarışma tamamlandıktan sonra ilk üçe girerek başarılı olan gruplara para ödülleri takdim edilecek. Kazanacağın bu yarışma sana yeni şeyler kattığıyla kalmayıp, özgeçmişini kuvvetlendirecek!

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26