BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Etstur Front-End Hiring Challenge

Etstur'un geliştirici ekibinde yer almak ister misin?

Seyahat sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren ve vizyoner yapısı ile birçok ilke imza atan Etstur, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Web sitesi, mobil uygulaması, çağrı merkezi ve Türkiye'nin dört bir yanındaki acenteleri ile hizmet veren Etstur, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapıyor.

Sen de hemen ücretsiz başvurarak yarışmaya katıl, iş fırsatlarını yakala!

Etstur Front-End Hiring Challenge

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

18.06 - 23.06 / 2022

DEADLINE

17.06.2022

Who Can Participate? 👀

  • En az 1 yıl deneyim sahibiysen
  • Javascript, HTML, CSS, Ajax konularına hakimsen
  • Modern framework'ler olan Angular, Vue.js, React ve Bootstrap gibi framework'ler hakkında bilgin ve deneyimin varsa
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Hiring Challenge tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım detaylarını sana iletelim.
Problemi çöz, bize gönder.
Etstur'da çalışma fırsatını yakalayan 5 kişiden biri ol!

Event Details 📝

Etstur & Techcareer.net Senden Ne Bekliyor?

Etstur ile birlikte düzenlediğimiz bu Hiring Challange'a katılmak için en az 1 sene tecrübe sahibi olmanı bekliyoruz. Senden verilen süre içerisinde yarışma başlangıç tarihinde paylaşacağımız problemi çözdüğün bir çalışmayı tamamlamanı ve bizimle paylaşmanı bekliyoruz.

Front-End alanında kendine güveniyor;

React.js ile yazılım geliştirebiliyor ve kariyerine turizm sektörünün yenilikçi temsilcisi olan Etstur ile devam etmek istiyorsan bu Challenge tam sana göre!

Hadi şimdi başvur, yarışmayı tamamla, hayalindeki işe kısa sürede başla!

Prizes 💸

İş Fırsatı

En az 5 kişiye Front-End Developer olarak işe girme fırsatı!

Frequently Asked Questions ☝️

Etstur Front-End Hiring Challenge'ını çözerken senden beklentimiz React.js ile bir geliştirme yapman. Challenge'da ön yüzü senden bir back-end bağlantısı olacak şekilde yapmanı bekliyoruz.

Wetransfer ve Github aracılığıyla paylaşacağın proje, değerlendirme kriterlerimize göre incelenecek ve kriterleri sağlaman durumunda jüriye projeni anlatacaksın. Sonucu proje puanın %70, proje anlatımı %30 etkileyecek. Jüri görüşmeleri sonrasında hesaplanan puanlar ile dereceye girenler arasından 5 kişiye iş fırsatı sağlanacak.

Senden belirttiğimiz süre içerisinde bir Front-End Challange'ı çözmeni ve buna uygun geliştirdiğin projeyi bizimle paylaşmanı bekliyoruz. Geliştirdiğin projeyi yarışmanın son gününe kadar Wetransfer ve Github üzerinden support@techcareer.net adresine göndermen gerekiyor. Daha sonrasında uygun kriterlere göre değerlendirilip puanlanacaksın.

Yarışma için projeni Wetransfer ve Github aracılığıyla son gönderim tarihinden önce bize iletmeni bekliyoruz. Çalışmanı tamamladığında, bize göndereceksin. Sonra heyecanlı bekleyiş başlayacak!

Yarışmamız 10 gün sürecek. Gönderdiğimiz e-mailler ile yarışmanın gidişatı ve sonuçları konusunda seni bilgilendireceğiz.

Yaptığın proje dosyasını bizimle paylaşman gerekecek. Sonrasında ilettiğin iletişim bilgilerin üzerinden bilgilendirmeler yapacağız. Belirlenen tarih ve saatte jüriye projeni anlatacak ve sonuçlanmasını bekleyeceksin. Unutma bu sunum çok önemli! Etstur çözümünü beğenebilir ve Front-End Developer olarak işe başlayabilirsin.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26