BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

HangiKredi UI/UX Design Hiring Challenge

Türkiye'nin en gözde finansal teknoloji şirketi yeni takım oyuncusunu arıyor.

UI/UX Design konusunda kendine güveniyorsan, bu yarışa hemen katıl! HangiKredi’de çalışma fırsatı yakala ve 10.000 TL ödülü kazan.

HangiKredi UI/UX Design Hiring Challenge

PRIZE

İş Fırsatı & 10.000 TL

LOCATION

Online

EVENT DATE

25.08 - 05.09 / 2021

DEADLINE

30.09.2022

Who Can Participate? 👀

  • Tasarım ile uğraşıp, yaratıcı projeler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve tasarlamayı seven biriysen;
  • UI/UX alanına ilgili ve bu alanda deneyim sahibiysen;
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Hiring Challenge tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım detaylarını sana iletelim.
Hiring Challenge'a katıl, geliştirdiğin projeyi ve tasarımı bizimle paylaş.
Kendini kanıtla, yarışmayı başarıyla bitir. Hem ödülleri kap hem de işe girme fırsatını yakala!

Event Details 📝

Senden ne bekliyor?

HangiKredi ile birlikte düzenlediğimiz bu Hiring Challange'da senden verilen süre içerisinde seninle daha sonrasında paylaşacağımız konuda bir kullanıcı deneyimi ve arayüzü tasarımı yaptığın bir çalışma bekliyoruz.

UI/UX alanlarında kendine güveniyorsan;

kullanıcı problemlerini çok çabuk anlayıp bunlara karşı uygun ve işlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve problem çözmeyi seven biriysen bu Challenge'a tam sana göre!

Hadi şimdi başvur, yarışmayı tamamla, hayalindeki işe kısa sürede başla!

Prizes 💸

5000 TL

Hepsiburada Hediye Çeki

3000 TL

Hepsiburada Hediye Çeki

2000 TL

Hepsiburada Hediye Çeki

Frequently Asked Questions ☝️

HangiKredi UI/UX Design Hiring Challenge'da herhangi bir program kısıtlaması yapılmamaktadır. Photoshop, Figma vb. programları kullanmakta özgürsün.

Wetransfer aracılığıyla paylaşacağın proje değerlendirme kriterlerimize göre incelenecek ve kriterleri sağlaman durumunda jüriye projeni anlatacaksın. Sonucu proje puanın %70, proje anlatımı %30 etkileyecek. Jüri görüşmeleri sonrasında hesaplanan puanlar ile dereceye girenler arasından 2 kişiye iş fırsatı, en yüksek sıralamayı alan 3 kişiye ise ödül verilecek.

Senden belirttiğimiz süre içerisinde bir UI/UX tasarım challange'ını çözmeni ve buna uygun geliştirdiğin projeyi bizimle paylaşmanı bekliyoruz. Geliştirdiğin projeyi yarışmanın son gününe kadar Wetransfer üzerinden support@techcareer.net adresine göndermen gerekiyor. Daha sonrasında uygun kriterlere göre değerlendirilip puanlanacaksın.

Yarışma için projeni Wetransfer aracılığıyla son gönderim tarihinden önce bize iletmeni bekliyoruz. Çalışmanı tamamladığında, bize göndereceksin. Sonra heyecanlı bekleyiş başlayacak!

Yarışmamız 10 gün sürecek. Gönderdiğimiz e-mailler ile yarışmanın gidişatı ve sonuçları konusunda seni bilgilendireceğiz.

Yaptığın proje dosyasını Wetransfer aracılığıyla bize göndermen gerekecek. Sonrasında ilettiğin iletişim bilgilerin üzerinden bilgilendirmeler yapacağız. Belirlenen tarih ve saatte jüriye projeni anlatacak ve sonuçlanmasını bekleyeceksin. Unutma bu sunum çok önemli! HangiKredi çözümünü beğenebilir ve UI/UX Designer olarak işe başlayabilirsin.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26