BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

ITG Hiring Challenge

Tedarik Zinciri Yönetimi yazılımı geliştirme konusunda sektörün önde gelen şirketlerinden ITG'nin yazılım ekibinde yeni bir kariyere başlamak ister misin?

Dünyada Tedarik Zinciri Uygulamaları geliştirmede önde gelen şirketlerden olan ITG; 25 yılı aşkın süredir otomotiv, imalat, savunma & havacılık, perakende ve hizmet sektörü gibi çeşitli firmalara profesyonel ve uluslararası ekibiyle hizmet vermekte.   

Sen de hemen ücretsiz başvurarak yarışmaya katıl, ITG'de iş fırsatlarını yakala!

ITG Hiring Challenge

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

06.01 - 15.01 / 2023

DEADLINE

05.01.2023

Who Can Participate? 👀

  • En az 1 yıl deneyim sahibiysen
  • Java, OOP, HTML, CSS, jQuery, Rest web servisleri konularına hakimsen
  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Hiring Challenge tam sana göre!

What Awaits You? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım detaylarını sana iletelim.
Problemi çöz, bize gönder.
ITG'de çalışma fırsatını yakalayan 6 kişiden biri ol!

Event Details 📝

ITG Hakkında Detaylı Bilgi

min-itg-hiring-challenge-logo.png

Tedarik Zinciri Yönetimi yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir hizmet sağlayıcı firma olan ITG, 25 yılı aşkın bir süredir Borusan Holding, Roketsan, Togg, Zorlu Grubu, Otokar, MAN, Koçtaş ve Yemeksepeti gibi sektörünün önde gelen firmalarına hizmet vermektedir. 

ITG, tedarikçi programları, Milkrun, Automatic Stock Replenishment, e-Kanban ve EDI; vSRM (Sanal Tedarikçi İlişkileri Yönetimi) gibi en son teknolojilerle geliştirilmiş B2B tedarikçi portalı çözümleri ile farklı sektörden birçok müşterinin ihtiyaçlarını onlara en uygun çözümü sunarak karşılamaktadır. İstanbul ofisine ek olarak Brezilya, Dubai ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerdeki ofisleri ve dinamik ekipleri ile dünyanın dört bir yanında her kıtada faaliyet gösteren sektöründeki lider firmalar arasında yer almaktadır.

Sen de bu uluslararası ekibin parçası olmak için hemen başvur!

Challenge'ı başarıyla tamamla, hayalindeki işe kısa sürede başla!

Prizes 💸

İş Fırsatı

En az 6 kişiye Back-End Developer olarak işe girme fırsatı!

Frequently Asked Questions ☝️

ITG Hiring Challenge'ını çözerken senden beklentimiz Java ile bir geliştirme yapman. 

 

Wetransfer ve Github aracılığıyla paylaşacağın proje, değerlendirme kriterlerimize göre incelenecek ve kriterleri sağlaman durumunda jüriye projeni anlatacaksın. Sonucu proje puanın %70, proje anlatımın %30 etkileyecek. Jüri görüşmeleri sonrasında hesaplanan puanlar ile dereceye girenler arasından 6 kişiye iş fırsatı sağlanacak.

Senden belirttiğimiz süre içerisinde bir ITG Hiring Challenge case'ini çözmeni ve buna uygun geliştirdiğin projeyi bizimle paylaşmanı bekliyoruz. Geliştirdiğin projeyi yarışmanın son gününe kadar Wetransfer ve Github üzerinden support@techcareer.net adresine göndermen gerekiyor. Daha sonrasında uygun kriterlere göre değerlendirilip puanlanacaksın.

Yarışma için projeni Wetransfer ve Github aracılığıyla son gönderim tarihinden önce bize iletmeni bekliyoruz. Çalışmanı tamamlayıp bize ilettikten sonra heyecanlı bekleyiş başlayacak!

Yarışmamız 10 gün sürecek. Gönderdiğimiz e-mailler ile yarışmanın gidişatı ve sonuçları konusunda seni bilgilendireceğiz.

Yaptığın proje dosyasını bizimle paylaşman gerekecek. Sonrasında ilettiğin iletişim bilgilerin üzerinden bilgilendirmeler yapacağız. Belirlenen tarih ve saatte jüriye projeni anlatacak ve sonuçlanmasını bekleyeceksin. Unutma bu sunum çok önemli! ITG projeni beğenebilir ve Back-End Developer olarak işe başlayabilirsin.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26