BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

tatilbudur.com Front-End Hiring Challenge

20 yıldan fazla turizm tecrübesiyle misafirlerine hizmet veren tatilbudur.com'un yazılım ekibinde görev almak ister misin?

Sen de tatilbudur.com'da Front-End Developer olma fırsatını kaçırma, yarışmaya hemen başvur!

tatilbudur.com Front-End Hiring Challenge

PRIZE

Job Opportunity & 20.000 TL

LOCATION

Online

EVENT DATE

11.12 - 20.12 / 2021

DEADLINE

10.12.2021

Who Can Participate? 👀

  • İstekli, tutkulu, hırslı, ekip çalışmasına yatkın, yeni şeyler öğrenmeyi seven biriysen ve hızlı öğrenirim diyorsan bu Hiring Challenge tam sana göre!
  • Yaratıcı projeler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve tasarlamayı seven biriysen;
  • Front-End alanına ilgili ve bu alanda deneyim sahibiysen;

What Awaits You? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Yarışma bilgilerini ve katılım detaylarını sana iletelim.
Hiring Challenge'a katıl, geliştirdiğin projeyi ve tasarımı bizimle paylaş.
Yarışmayı başarıyla bitir. Hem ödülleri kap hem de işe girme fırsatını yakala!

Event Details 📝

Senden ne bekliyor?

tatilbudur.com ile birlikte düzenlediğimiz bu Hiring Challange'da senden verilen süre içerisinde yarışma başlangıç tarihinde paylaşacağımız problemi çözdüğün bir çalışma bekliyoruz.

Front-End alanında kendine güveniyorsan;

Web projesinin önyüzünü oluşturabilirim diye düşünüyorsan ve işlevsel çözümler üretebiliyorsan; araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen bu Challenge tam sana göre!

Hadi şimdi başvur, yarışmayı tamamla, hayalindeki işe kısa sürede başla!

Prizes 💸

İş Fırsatı

4 kişiye Front-End Developer olarak işe girme fırsatı!

1 Kişiye 20.000 TL

Hediye Çeki

Frequently Asked Questions ☝️

tatilbudur.com Front-End Hiring Challenge'ında herhangi bir ara yüz geliştirme platformunu ve dilini kullanabilirsin. Burada özgürlüğü tamamen sana bırakıyoruz.

Wetransfer aracılığıyla paylaşacağın proje değerlendirme kriterlerimize göre incelenecek ve kriterleri sağlaman durumunda jüriye projeni anlatacaksın. Sonucu proje puanın %70, proje anlatımı %30 etkileyecek. Jüri görüşmeleri sonrasında hesaplanan puanlar ile dereceye girenler arasından 4 kişiye iş fırsatı, en yüksek sıralamayı alan 1 kişiye ise ödül verilecek.

Senden belirttiğimiz süre içerisinde bir Front-End challenge'ı çözmeni ve buna uygun geliştirdiğin projeyi bizimle paylaşmanı bekliyoruz. Geliştirdiğin projeyi yarışmanın son gününe kadar Wetransfer üzerinden support@techcareer.net adresine göndermen gerekiyor. Daha sonrasında uygun kriterlere göre değerlendirilip puanlanacaksın.

Yarışma için projeni Wetransfer aracılığıyla son gönderim tarihinden önce bize iletmeni bekliyoruz. Çalışmanı tamamladığında, bize göndereceksin. Sonra heyecanlı bekleyiş başlayacak!

Yarışmamız 10 gün sürecek. Gönderdiğimiz e-mailler ile yarışmanın gidişatı ve sonuçları konusunda seni bilgilendireceğiz.

Yaptığın proje dosyasını Wetransfer aracılığıyla bize göndermen gerekecek. Sonrasında ilettiğin iletişim bilgilerin üzerinden bilgilendirmeler yapacağız. Belirlenen tarih ve saatte jüriye projeni anlatacak ve sonuçlanmasını bekleyeceksin. Unutma bu sunum çok önemli! tatilbudur.com çözümünü beğenebilir ve Front-End Developer olarak işe başlayabilirsin.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26