BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

CodeStorm: Jetpack Compose ile Android Fırtınası

Turkcell Global Bilgi'nin düzenlediği teknolojinin tutku ile buluştuğu TechnoCamp 2024 Programı’nda sürekli öğrenme fırsatları seni bekliyor!
 

Kariyer hayatına profesyonel bir adım atmak ve bu adımı atarken öğrenerek gelişeceğin, gelişirken eğleneceğin bir staj deneyimi yaşamak istiyorsan Techno Camp Programı tam sana göre!

CodeStorm: Jetpack Compose ile Android Fırtınası

PRIZE

İş Fırsatı

LOCATION

Online

EVENT DATE

01.07.2024

DEADLINE

24.07.2024

Who Can Participate? 👀

  • Üniversite lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi ya da yeni mezun isen
  • Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinde (Bilgisayar, Yazılım, Elektronik ve Haberleşme, Elektrik, Endüstri, Matematik Mühendisliği vb.) isen
  • İnovatif, veri odaklı, yaratıcı fikirlerin var ise
  • Bilgi Teknolojileri, İletişim ve Altyapı Teknolojileri (Network & Sistem ve Dijital Müşteri Çözümleri) ve İş Geliştirme (Proje, Planlama ve Raporlama) departmanlarında kariyer hedefin bulunuyorsa başvurunu bekliyoruz.

What Awaits You? 🎯

Güçlü eğitim araçları ve alanında uzman kişilerden eğitim
Yeni nesil proje yönetim yaklaşımı ile çevik çalışma ortamı
İnovatif fikirlerini hayata geçireceğin "Techno Hackathon"
Turkcell Global Bilgi ailesinde kariyer fırsatları seni bekliyor!

Event Details 📝

Proje Hakkında;

TechnoCamp Programı’nda sürekli öğrenme fırsatları seni bekliyor.

Yeni Nesil Teknolojiler ile Yazılım’da, Python, Java, Devops, .Net ile ilgili eğitimler,  Sistem ve Ağ Yönetimi’nde CCNA, Linux, Windows Server, Solarwinds, Palo Alto eğitimleri,  Data Analitiğinde ise SQL, PostgreSQL, Python Data Science eğitimleri ile  harika gelişim fırsatları,

Teknoloji Sohbetleriyle, Yazılım, Veri Bilimi, Database, Ar-Ge, Yalın Yönetim ve Yalın Kültür, Makine Öğrenmesi gibi konularda seminerler,

Techno Hackathon ile fikirlerini hayata geçirme fırsatı yakalayacağın ve aldığın eğitimler ile ilgili proje çalışması yapabileceğin harika bir deneyim süreci seni bekliyor.
 

Frequently Asked Questions ☝️

technocamp@globalbilgi.com.tr

Başvuru süreci sonrasında, genel yetenek testi, ingilizce testi ve kişilik envanteri, teknik test ve video mülakatından geçeceksin. Daha sonra insan kaynakları ve iş birim mülakatı olacak. Teklif ile birlikte Turkcell Global Bilgi ailesinde yer almaya hak kazanacaksın.

Yeni Nesil Teknolojiler ile Yazılım’da, Python, Java, Devops, .Net ile ilgili eğitimler,  Sistem ve Ağ Yönetimi’nde CCNA, Linux, Windows Server, Solarwinds, Palo Alto eğitimleri,  Data Analitiğinde ise SQL, eğitimleri ile  harika gelişim fırsatları,Teknoloji Sohbetleriyle, Yazılım, Veri Bilimi, Database, Ar-Ge, Yalın Yönetim ve Yalın Kültür, Makine Öğrenmesi gibi konularda seminerler, Techno Hackathon ile fikirlerini hayata geçirme fırsatı yakalayacağın ve aldığın eğitimler ile ilgili proje çalışması yapabileceğin harika bir deneyim süreci seni bekliyor.

Techno Camp kariyer ve gelişim programımız Temmuz ayında başlayacak ve 2 ay sürecek.

Program sonunda yapılacak değerlendirmeler neticesinde Turkcell Global Bilgi ailesinde kariyer fırsatları seni bekliyor. 

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26