BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

CodeStorm: Jetpack Compose ile Android Fırtınası

Android dünyasında bir devrim yaratan Jetpack Compose ile tanışmaya hazır mısın?

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde Jetpack Compose'un temellerinden ileri seviye kullanımına kadar geniş bir yelpazede bilgi edinecek, uygulamalı öğrenme yöntemleriyle teorik bilgilerini pratiğe dökme imkanı bulacaksın.

6 hafta sürecek Bootcamp eğitimimize sende başvur, başarıyla mezun ol, sertifikanı al, iş fırsatlarını yakala! 

CodeStorm: Jetpack Compose ile Android Fırtınası

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

06.08 - 10.09.2024

SON BAŞVURU

24.07.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Aktif olarak çalışmıyorsan,
  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuşsan
  • Maksimum 2 yıl deneyimliysen
  • Analitik zekası yüksek, öğrenmeye açıksan,
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkınsan
  • Yeni şeyler öğrenmeye çok hevesli, hırslı ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan, bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Jetpack Compose'un temellerinden ileri seviyeye geniş bir yelpazede bilgi edineceksin.
Uzman eğitmenden toplam 6 hafta, 50 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi başarıyla tamamlarsan katılım sertifikasına sahip olacaksın.
Alacağın sertifikayla açık pozisyonlar için değerlendirilme şansın olacak.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

 

Jetpack Compose Nedir?


Jetpack, Android geliştirme için kütüphaneler koleksiyonudur. Performansı artırmak, hataları azaltmak ve kodu daha kolay yazmak için araçlar sunar. Compose, Jetpack'in bir parçası olarak, kullanıcı arayüzü (UI) oluşturmayı basitleştiren modern bir araçtır. Jetpack Compose'u LEGO'ya benzetebiliriz. Tıpkı LEGO parçalarını birbirine ekleyerek oyuncaklar yapıldığı gibi, Jetpack Compose ile de parçaları (metin, resimler, düğmeler vb.) birleştirerek istenilen sayfalar oluşturulabilir. Bu sayede, daha az kod yazarak daha hızlı ve kolay bir şekilde modern ve etkileyici sayfalar tasarlanır.


Neden Bu Eğitimi Almalısın?


Jetpack Compose, Android geliştiricileri için UI oluşturma süreçlerini büyük ölçüde basitleştirir. Bu bootcamp, Jetpack Compose'un temel ve ileri seviye özelliklerini sana öğreterek, UI tasarımı sürecinde hız ve verimlilik kazanmanı sağlayacak. Uygulamalı projeler ve gerçek dünya senaryoları ile Jetpack Compose konusunda derinlemesine bilgi edineceksin. Eğitim sonunda alacağınız sertifika, kariyerinde yeni fırsatlar yaratacak ve seni sektörde öne çıkaracak.


Bu Eğitimi Kimler Almalı?


Yeni şeyler öğrenmeye çok hevesli, hırslı ve yeniliklere hızlı adapte olabilirim diyorsan, bu Bootcamp tam sana göre!


Jetpack Compose ile modern UI geliştirme tekniklerini öğrenmek istiyorsan, bu bootcamp ile gerekli becerileri kazanabilirsin. Mobil uygulama geliştirme alanında yeni şeyler öğrenip bu alanda kariyerine güçlü bir başlangıç yapmak isteyen üniversite son sınıf öğrencisi ya da yeni mezunsan bu eğitimi kaçırmamalısın!
 

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. CodeStorm: Jetpack Compose ile Android Fırtınası süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Android UI geliştirmenin en modern teknikleriyle tanışacak, kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

 

Eğitim 6 hafta toplamda 50 saat sürecektir. 

Bootcamp tamamladığında 50 saat Android UI geliştirme eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26