BootcampHackathonHiring ChallengeAll Events
JobsCoursesCompanies

Project Management Bootcamp

Proje yönetim araç, teknik ve standartlarını temelden ileri seviyeye öğrenip kariyerine adımlarını Proje Yönetimi alanında atmak ister misin?

Hemen başvur, alanında uzman eğitmenden Proje Yönetimi üzerine ücretsiz, canlı eğitim al,  Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala!

Sen de "Jr. Project Specialist" olmak istiyorum diyorsan hemen başvur, 3 haftalık yoğun eğitim fırsatını kaçırma!

PRIZE

Job Oppurtunity

LOCATION

Online

EVENT DATE

15.08-1.09/2022

DEADLINE

27.07.2022

Who Can Participate? 👀

  • Proje Yönetimine ilgi duyan herkesi bekliyoruz!

What Awaits You? 🎯

Proje yönetim araç ve tekniklerini sıfırdan öğreneceksin.
Uzman eğitmenden 3 hafta, 36 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Event Details 📝

Bootcamp tamamladığında Proje Yönetimi üzerine 36 saatlik eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Frequently Asked Questions ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Tüm aşamaları geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Product Management Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Proje Yönetimi üzerinde çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

TECHCAREER

About Us
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOCIAL MEDIA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

All rights reserved
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26