BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler
Ankara Computer Science Days'de sektörün uzmanları bir araya geliyor!

Ankara Computer Science Days'de sektörün uzmanları bir araya geliyor!

techcareer.net'in sponsorluğunda gerçekleşecek bu etkinliğe katıl, en güncel teknolojileri öğren.
Techcareer.net
Techcareer.net
01.06.2023

ACM Hacettepe'nin düzenlediği ACSDays(Ankara Computer Science Days)'23 techcareer.net'in medya sponsorluğunda başlıyor! 

Bu sene 5.si 2-3 Haziran tarihlerinde, ACM Hacettepe Öğrenci topluluğu tarafından düzenlenen ACSDays (Ankara Computer Science Days) etkinliğinde bilişim dünyasının önde gelen 4 farklı alanında (Girişimcilik, Web - Mobil, Blockchain, Yapay Zeka) başarılı isimler başta Hacettepe Üniversitesi öğrencileri olmak üzere alanlara ilgi duyan tüm üniversite öğrencileri ile buluşuyor, bilgi birikimlerini ve hayat tecrübelerini aktarıyor.

2-3 Haziran tarihlerinde online bir şekilde ACM Hacettepe Youtube kanalı üzerinden gerçekleşecek olan bu etkinliğine ilgi duyan herkesi bekliyoruz.


Detaylı bilgi için: https://www.instagram.com/acsdays/ (@acsdays) hesabını takip edebilirsiniz!⭐💻


Daha Fazla

Techcareer.net Video Eğitimler!

Techcareer.net Video Eğitimler!

Techcareer.net'in ücretsiz eğitim videolarıyla yazılım becerilerinizi geliştirin. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde erişebileceğiniz video eğitimlerle teknoloji kariyerinize bir adım daha yaklaşın!
29.05.2024
1 Dakika

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26