BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler
Ödüllü Transportathon Hackathon çok yakında başlıyor!

Ödüllü Transportathon Hackathon çok yakında başlıyor!

Techcareer.net’ten ödüllü bir hackathon daha! İşlevsel çözümler üretebiliyorsan, araştırmayı, geliştirmeyi ve kod yazmayı seven biriysen TransPortathon Hackathon’a katılmalısın!
Techcareer.net
Techcareer.net
27.07.2023
1 Dakika

Merhaba Teknoloji Tutkunu!

techcareer.net olarak sektörü yeniden şekillendirecek yenilikçi fikirlere değer veriyor ve genç yetenekleri destekliyoruz. Bu amaçla, yaratıcı ve dinamik yazılımcıları Transportathon Hackathon 2023’e davet ediyoruz!

Bu ödüllü yarışmada, sana verilecek case'i referans alarak bir uygulama geliştirmeni bekleyeceğiz. .Net dilini kullanarak kendi e-hizmet uygulamanı geliştirmelisin. Biraz ipucu vermek gerekirse; herhangi bir taşınma ihtiyacı olanlarla taşıma işlemini yapanları bir araya getiren e-hizmet uygulaması yapacaksın :)

Yarışmaya bireysel ya da en fazla 3 kişilik gruplarla katılabilirsin. Arkadaşlarınla takım olarak katılmayı tercih ederseniz yapmanız gereken; kayıt formunda tüm takım üyelerinin ayrı ayrı formu doldurması ve Takım İsmi sorusuna aynı takım ismini yazması gerekmektedir. Böylece sizin bir takım olduğunuzu anlayabiliriz.

Yarışmaya katıldın, projeni geliştirdin, deneyim kazandın ve kendini kanıtladın, ve tebrikler; en iyi 3 projeden biri seninki! Artık tek yapman gereken hak ettiğin ödüllerin tadını çıkarmak :) 

  • 1.'lik ödülü: 35.000₺ Hepsiburada Hediye Çeki
  • 2.'lik ödülü: 25.000₺ Hepsiburada Hediye Çeki
  • 3.'lük ödülü: 15.000₺ Hepsiburada Hediye Çeki

Bu Hackathon'a katılıp deneyim kazanmak, kendini kanıtlayıp para ödüllerini kapmak için hemen başvur!

Son başvuru: 3 Ağustos


Daha Fazla

Üniversite Tercihlerinde Nelere Dikkat Etmelisin?

Üniversite Tercihlerinde Nelere Dikkat Etmelisin?

Bu blogumuzda, üniversite tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken temel noktalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve bilinçli kararlar alarak gelecekteki başarı ve kariyerinizi şekillendirebilirsiniz.
19.07.2024
2 Dakika

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26