BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler
TechReport Yazılımcı Araştırması 2023: Teknoloji Sektörünü Beraber Şekillendirelim!

TechReport Yazılımcı Araştırması 2023: Teknoloji Sektörünü Beraber Şekillendirelim!

Teknoloji dünyasının geleceği senin düşüncelerinle şekilleniyor! TechReport Yazılımcı Anketi 2023'e katıl, deneyimlerini paylaş ve sektördeki en güncel gelişmeleri öğren.
Techcareer.net
Techcareer.net
14.09.2023

TechReport Yazılımcı Araştırması 2023: Teknoloji Sektörünü Beraber Şekillendirelim!

Techcareer.net olarak bilgi çağında teknoloji dünyasında yaşanan değişimleri yakından takip etmek ve bu alandaki kişilerin görüşlerini almak üzere bir adım daha atıyoruz. TechReport Yazılımcı Anketi 2023 ile teknoloji sektöründe yer alanların/yazılımcıların iş hayatına dair beklentilerini, düşüncelerini ve deneyimlerini masaya yatırıyoruz.

Beklentiler, İstekler ve Gerçekler

Peki, sektöre adım atmaya çalışanlar, sektörde yeni deneyimliler ve profesyoneller iş hayatında ne istiyor? Kariyer hedefleri neler? Hangi teknolojik trendler onları daha çok heyecanlandırıyor? Bu sektördeki güncel ücret skalası nedir? Sen de bu soruların yanıtlarını merak ediyorsan, seni anketimize katılmaya davet ediyoruz!

TechReport Yazılımcı Anketi 2023, sektördeki en güncel verileri toplayarak yazılımcıların ya da ilgili kişilerin nabzını tutmayı hedefliyor. Teknoloji alanları, teknik mülakatlar, ücretler gibi birçok önemli başlık altında, sektörün derinlemesine analizini gerçekleştireceğiz.

Sen de Görüşlerini Paylaş

Yazılım sektöründe bir değişim yaratmak ve sektöre yön vermek adına, deneyimlerini ve görüşlerini bizimle paylaş, hem de tamamen anonim bir şekilde, tüm şeffaflığınla! Hadi, teknoloji dünyasının nabzını beraber tutalım!

Ankete katılmak için buraya tıklayabilirsin. Merak etme, senin de desteğinle derinlemesine analizini yapacağımız bu anketin raporu yayınlandığında, sana da duyuracağız :)


Daha Fazla

Oyun Geliştiriciliği: Dijital Dünyanın Yeni Yüzü

Oyun Geliştiriciliği: Dijital Dünyanın Yeni Yüzü

Bu blogumuzda, dijital oyun geliştirmenin temel unsurlarını ve yeni teknolojilere sürekli adapte olmanın önemini vurguluyoruz.
24.06.2024
6 Dakika

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26