BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler
Techcareer.net Video Eğitimler!

Techcareer.net Video Eğitimler!

Techcareer.net'in ücretsiz eğitim videolarıyla yazılım becerilerinizi geliştirin. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde erişebileceğiniz video eğitimlerle teknoloji kariyerinize bir adım daha yaklaşın!
Techcareer.net
Techcareer.net
29.05.2024
1 Dakika

Yazılım becerilerini geliştirecek ücretsiz eğitim videolarımızı keşfet!


Hayalindeki  teknoloji kariyeri için bir adım mı atmak istiyorsun? Dilediğin yerde dilediğin zamanda ücretsiz ulaşabileceğin eğitim videolarımızla seninleyiz! Yazılım ve teknoloji alanında kendini geliştirmek isteyen herkes için hazırladığımız özel içeriklerle, öğrenme yolculuğunda önemli bir adım atabilirsin.


Techcareer.net olarak, her zaman teknoloji tutkunlarının yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Eğitim videoları serimizle, sektördeki en güncel ve değerli bilgileri sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan videolarla yazılım dünyasının temelinden ileri düzeyine kadar geniş bir yelpazedeki konularla ilgili sen de kendini geliştirebilirsin.


Javascript, Node.js, React JS vb. daha birçok konuda sunduğumuz/sunacağımız eğitim içerikleriyle sen de bilgilerini güncelleyebilir, sıfırdan yeni bilgiler öğrenerek bu alandaki iş fırsatları için şansını deneyebilirsin.


Ücretsiz olarak sunduğumuz videolara erişmek oldukça kolay. Techcareer.net’e üye olarak, dilediğin zaman bu içeriklere ulaşabilirsin. Hayalindeki teknoloji kariyerine ulaşmak için ihtiyacın olan bilgi ve kaynaklar, artık senin için tek bir yerde!
Kariyerini şekillendirecek eğitim videolarını keşfetmek için hemen tıkla!
 


Daha Fazla

Oyun Geliştiriciliği: Dijital Dünyanın Yeni Yüzü

Oyun Geliştiriciliği: Dijital Dünyanın Yeni Yüzü

Bu blogumuzda, dijital oyun geliştirmenin temel unsurlarını ve yeni teknolojilere sürekli adapte olmanın önemini vurguluyoruz.
24.06.2024
6 Dakika

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26