Bootcamp
HackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanları
Yeni
Şirketler İçin
Teknolojide İstihdam Seferberliği için bir adım atıyoruz!

Teknolojide İstihdam Seferberliği için bir adım atıyoruz!

Yazılım kariyerinin başında olan ya da bu alanda deneyimli olan yetenekleri yeni iş olanaklarıyla buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Techcareer
Techcareer
17.02.2023

Techcareer.net olarak teknoloji alanında çalışan ve depremden etkilenen yurttaşlarımız için istihdam seferberliğini başlatıyoruz. Yazılım kariyerinin başında olan ya da bu alanda deneyimli olan yetenekleri yeni iş olanaklarıyla buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.


Teknolojide İstihdam Seferberliği kapsamında;

  • Afet bölgelerinde yaşayan, kariyerinin başında olan ya da üniversite son sınıfta okuyan, teknoloji alanında kariyer hedefi olan gençleri desteklemek için şu iki bootcamp’i açıyoruz;
    SQL Bootcamp
    Introduction to Programming Bootcamp
     
  • Depremden etkilenen, deprem bölgesi içindeki başka bir yerde teknoloji/bilişim alanında iş arayan ya da şehir değiştirdiği için yeni iş aramak durumunda kalan yetenekleri şirketlerle buluşturmak istiyoruz. Bu amaçla Teknoloji/Bilişim alanında iş arayanlar linkteki başvuru formunu doldurarak taleplerini iletebilir.
    Teknolojide İstihdam Seferberliği hareketine gönüllü destek vermek isteyen eğitmenler de  başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler.

Daha Fazla

Yapay zeka ile Topluluğunuzu Nasıl Geliştirebilirsiniz?

Yapay zeka ile Topluluğunuzu Nasıl Geliştirebilirsiniz?

Topluluğunu nasıl daha etkileşimli, güvenli ve başarılı bir hale getirebileceğini merak ediyor musun? Yapay zeka ile topluluk yönetimi arasındaki etkili bağlantıyı keşfet!
22.09.2023

TECHCAREER

Hakkımızda

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinFacebook
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

tr
en
Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2023
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26