BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıŞirketler
Teknolojide İstihdam Seferberliği için bir adım atıyoruz!

Teknolojide İstihdam Seferberliği için bir adım atıyoruz!

Yazılım kariyerinin başında olan ya da bu alanda deneyimli olan yetenekleri yeni iş olanaklarıyla buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Techcareer.net
Techcareer.net
17.02.2023

Techcareer.net olarak teknoloji alanında çalışan ve depremden etkilenen yurttaşlarımız için istihdam seferberliğini başlatıyoruz. Yazılım kariyerinin başında olan ya da bu alanda deneyimli olan yetenekleri yeni iş olanaklarıyla buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.


Teknolojide İstihdam Seferberliği kapsamında;

  • Afet bölgelerinde yaşayan, kariyerinin başında olan ya da üniversite son sınıfta okuyan, teknoloji alanında kariyer hedefi olan gençleri desteklemek için şu iki bootcamp’i açıyoruz;
    SQL Bootcamp
    Introduction to Programming Bootcamp
     
  • Depremden etkilenen, deprem bölgesi içindeki başka bir yerde teknoloji/bilişim alanında iş arayan ya da şehir değiştirdiği için yeni iş aramak durumunda kalan yetenekleri şirketlerle buluşturmak istiyoruz. Bu amaçla Teknoloji/Bilişim alanında iş arayanlar linkteki başvuru formunu doldurarak taleplerini iletebilir.
    Teknolojide İstihdam Seferberliği hareketine gönüllü destek vermek isteyen eğitmenler de  başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler.

Daha Fazla

En İyi React Podcastleri Listesi

En İyi React Podcastleri Listesi

Bu blogumuzda, React geliştiricileri için en iyi podcastleri keşfedecek, Techcareer.net'in podcast serisini öğrenecek ve iş ilanlarına nasıl başvuracağınız konusunda bilgi edineceksiniz.
19.04.2024
8 Dakika

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26