BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Advanced Fullstack Mastery Bootcamp!

Advanced Fullstack Mastery Bootcamp ile Java, Git/Github ve Spring Boot gibi araçlarlar kullanarak full stack geliştirme becerilerini geliştirmeye ne dersin? Bu 50 saatlik canlı ve ücretsiz eğitim programı, deneyimli yazılım geliştiricileri daha kapsamlı projeler geliştirebilmeleri için donatmayı amaçlıyor.

Eğitim süresince Java'nın güçlü yönlerini keşfederken, Git/Github ile etkin versiyon kontrolü ve Spring Boot ile ölçeklenebilir web uygulamaları geliştirme tekniklerini öğreneceksin. Bu bootcamp, hem front-end hem de back-end becerilerini birleştirerek, yazılım projelerinde stratejik bir uzmanlık kazanmanı sağlayacak.

Kariyerine değer katmak için hemen başvur ve full stack geliştirme dünyasında fark yarat!

Advanced Fullstack Mastery Bootcamp!

ÖDÜL BİLGİSİ

Ücretsiz Eğitim

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

01.06.2024

SON BAŞVURU

27.05.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Teknoloji alanında 3+ yıl deneyimli
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkınsan
  • Java se, Git/Github, Spring boot konularında bilgiliysen
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Uzman eğitmenden 50 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamladıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.
Fullstack konusunda detaylı bir eğitim alacaksın.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Full stack Nedir? 
Full stack geliştirme, bir yazılım projesinin hem ön yüz (front-end) hem de arka yüz (back-end) bileşenlerini kapsayan geliştirme sürecidir. Bir full stack geliştirici, uygulamanın kullanıcı arayüzünden veritabanı işlemlerine kadar her yönüyle ilgilenebilir. Full stack geliştiricinin sorumluluk alanlarına dair:

Front-End (Ön Yüz) Geliştirme:
Kullanıcıların etkileşimde bulunduğu arayüzün tasarımı ve geliştirilmesi.
HTML, CSS, JavaScript gibi teknolojileri kullanarak sayfa düzenleri, stil ve etkileşimler oluşturmak.
Back-End (Arka Yüz) Geliştirme:
Uygulamanın sunucu tarafı lojiği ve veritabanı işlemleri.
Veri saklama, alışverişi ve güvenlik gibi işlevlerden sorumlu.
Java, Python, Ruby gibi programlama dilleri ve MySQL, MongoDB gibi veritabanları ile çalışma.
Veritabanı Yönetimi:
Verilerin güvenli ve etkili bir şekilde saklanması, sorgulanması ve güncellenmesi.
Veritabanı tasarımı ve bakımı.
DevOps ve Sistem Yönetimi:
Uygulamanın sürekli çalışmasını ve sorunsuz bir şekilde kullanıcıya sunulmasını sağlamak.
Sunucuların, CI/CD iş akışlarının ve bulut hizmetlerinin yönetimi.
Proje Yönetimi ve İstemci İlişkileri:
Projelerin başlangıcından sonuna kadar olan süreci koordine etmek.
Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak bunları teknik gereksinimlere dönüştürme.
Bu beceri seti, full stack geliştiricilerin çok yönlü olmalarını ve projenin tüm yönleriyle ilgilenebilmelerini sağlar, bu da onları teknoloji projelerinde çok değerli hale getirir.

Bu Bootcamp ile Full Stack detaylarını öğreneceksin. 

Diğer başvuruya açık etkinlikleri sayfamızdan inceleyerek, farklı alanlarda da ücretsiz eğitimlere başvurabilirsin. Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için blog içeriklerimizi inceleyebilir ayrıca iş ilanlarını inceleyerek kendini geliştirip, kariyerine adım atacağın ilanlara başvuru yapabilirsin. 
 

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Teknik Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince senior şekilde full stack alanında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. 

Eğitim, 5 hafta boyunca haftasonları 10 saat olmak üzere toplamda 50 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor. 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. FullStack alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Aynı zamanda uzman eğitmenimizle, alanında kendini geliştirmek ve derinleşmek için büyük bir fırsat yakalamış olacaksın

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26