BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

ATU GDSC İş Birliğiyle Unity with C# Bootcamp

Google Developer Student Clubs ATU iş birliğiyle düzenlediğimiz “Unity with C# Bootcamp” başvuruları başladı! 

3 Hafta 42 saat sürecek bu yoğun programın sonunda Hackathon etkinliğinde teorik bilgilerini pratikte uygulama fırsatı bulacaksın. Hemen Başvur!

ATU GDSC İş Birliğiyle Unity with C# Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

Eğitim Fırsatı
Hediye Çeki

YER

Online & Yüz yüze Final

ETKİNLİK TARİHİ

24.04.2024

SON BAŞVURU

26.04.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Adana ve Çevre İllerde öğrenim gören,
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

C# ile Unity teknolojilerini deneyimleyeceksin.
Uzman eğitmenden 3 Hafta 42 Saat eğitim alacaksın.
Bootcamp'in sonunda Hackathon'a dahil olacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu da yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp + Hackathon Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

2-4 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Bir bitirme projesi geliştireceksin (bireysel ya da takım olarak olabilir.) Bu projeyi Hackathon etkinliğinde sunacaksın ve mezun olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön değerlendirme yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına teknik test iletilecek. Teknik test aşamasını da geçtikten sonra eğitime kabul edildiğine ve eğitim içeriklerine dair bir mail alacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Temel seviye C# ile Unity dünyasına ilk adımını atacaksın. Farklı üniversite topluluklarıyla beraber mentörlük desteğiyle proje geliştireceksin. Eğitim online gerçekleşecek ancak Hackathon yüz yüze olacak. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim, 3 hafta boyunca haftada 14 saat olmak üzere toplamda 42 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp'e kabul alan adaylarımıza proje başlığı ve etkinlik detayları iletilecektir.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26