BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Kariyer.net DevOps Mastery Bootcamp

Kariyer.net DevOps Bootcamp

Kariyer.net ve Techcareer.net işbirliği ile düzenlenen DevOps Bootcamp'e katılarak Kariyer.net iş fırsatlarından faydalanmaya ne dersin? Bootcamp için başvurunu heyecanla bekliyoruz! 🚀

32 saatlik bu ücretsiz eğitimde, Kariyer.net DevOps ekibinden Vahit Ustaoğlu ile DevOps nedir ve kültürü, Azure Devops, GIT, CI/CD, Linux, Docker, Kubernetes ve Ansible üzerinde kendini geliştireceksin. 📚

Sen de Kariyer.net Devops ekibinde yer alma şansını yakalamak ve bir Devops Profesyoneli olmak istiyorsan Hemen başvur ve öğrenmeye başla.

Kariyer.net DevOps Mastery Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

24.06.2024

SON BAŞVURU

20.06.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Teknoloji alanında yazılım, otomasyon, entegrasyon ya da devops alanıyla ilgiliysen ve bu alanda bir kariyer planı düşünüyorsan
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkınsan
  • Araştırmayı yeni şeyleri sadece öğrenmeyi değil uygulamayı da seviyorsan
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Temelden ileri seviyeye DevOps öğreneceksin.
Uzman eğitmenle 2 hafta, 32 saat eğitim alacaksın.
Eğitime eksiksiz katılır ve proje sunumunu başarı ile geçersen sertifika kazanacaksın!
Eğitimi başarı ile tamamlarsan Kariyer.net ekibine katılma fırsatı yakalayacksın!

Etkinlik Detayları 📝

Kariyer.net Hakkında

Türkiye'nin en büyük iş ve kariyer platformu olan Kariyer.net, iş arayanlara ve işverenlere en iyi çözümleri sunmak için sürekli yenilikler yapmaktadır. İnsan kaynakları alanında teknolojik çözümler sunarak işe alım süreçlerini daha verimli ve etkili hale getirmeyi hedefliyoruz.

Temel misyonumuz, işverenlerin en iyi adayları bulmalarına yardımcı olmak ve iş arayanlara kariyer hedeflerine ulaşmaları için en iyi fırsatları sunmaktır. Bu amaçla, aday veri tabanı yönetimi, süreç otomasyonu, etkili iletişim araçları ve kapsamlı raporlama özellikleri gibi bir dizi yenilikçi aracı bir araya getiriyoruz.

 

Bu bootcamp'e katılım hakkı kazanman durumunda Yazılım geliştirme ve yaşam döngüsü (CI/CD) süreçlerinden,  Linux Sunucu kurulum ve yönetmeye, geliştirilen yazılımın (Azure Devops) otomasyon ile sunucu üzerinde çalışır hale getirilmesine, birden çok sunucu üzerinde aynı anda işlem yapabilecek (Ansible) otomasyonların geliştirilmesine, yazılımların (Docker) microservis haline getirilerek containerize edilmesi ve ardından Kubernetes ile orkestre edilmesine Devops özelinde reel sektörde kullanılan bir çok konuyu ve uygulamayı temel ya da detaylı seviyede gerçek iş hayatından örneklerle öğrenecek ve proje geliştireceksin. 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman durumunda en dinamik ve yenilikçi teknolojileri hali hazırda uygulayan ve yaptığı Devops Ar-Ge çalışmaları ile her geçen gün üzerine ekleyerek ilerleyen Kariyer.net Devops ekibinde yerini almak birden fazla teknolojiyi birleştirecek mühendislik çalışmalarında bulunma ve kariyerini Kariyer.net'te ilerletme imkanını bulacaksın.
 

 

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına test gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

 

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. DevOps Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak DevOps teknolojisini kullanmada kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

 

Eğitim 2 hafta toplamda 32 saat sürecek. Bootcamp süresince hafta içi 5 gün eğitim alacaksın. Hafta içi her akşam 3 saat son iki gün 4 saat (proje dersleri) eğitim alacaksın. Unutma, başarıyla mezun olabilme şartlarından biri de; derslere min. %80 katılım sağlaman.

 

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 32 saatlik kapsamlı DevOps eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve Kariyer.net ekibinin bir parçası olmak için fırsat yakalayacaksın!

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda sana belirli mülakatlar sonucunda kariyer.net ekibine katılabilmen için bir fırsat sunuyor olacağız. 

 

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana bir katılım sertifikası vereceğiz. Bu belgeyi özgeçmişine ekleyebileceksin. Ayrıca kariyer.net ekibinde Devops pozisyonlarında çalışabilmek üzere değerlendiriliyor olacaksın!

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26