BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

End to End Back-End with C# Bootcamp

Aksaray Üniversitesi GDSC, Aksaray Belediyesi, Aksaray Bilim Merkezi birliğiyle, gerçekleştireceğimiz Back-End with C# Bootcamp başvuruları başladı.

3 hafta 42 saat boyunca uçtan uca C# ile Back-End teknolojilerini deneyimleyeceksin. Başarılı olan katılımcılarımızı sonrasında gerçekleştireceğimiz Hackathon projesine dahil edeceğiz.

Sen de bu serüvene katılmak istiyorsan hemen başvur!

End to End Back-End with C# Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

Eğitim Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

26.03.2024

SON BAŞVURU

14.03.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Aksaray Üniversitesi'nde öğrenim gören
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Katmanli mimariyle Web API deneyimleyeceksin.
Uzman eğitmenden 5 hafta, 50 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu da yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

2-4 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön değerlendirme yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen tarafına teknik test iletilecek. Teknik test aşamasını da geçtikten sonra eğitime kabul edildiğine ve eğitim içeriklerine dair bir mail alacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Temel seviye C# ile Back-End dünyasına ilk adımını atacaksın. Farklı üniversite topluluklarıyla beraber mentörlük desteğiyle proje geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim, 3 hafta boyunca haftada 14 saat olmak üzere toplamda 42 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp'e kabul alan adaylarımıza proje başlığı ve etkinlik detayları iletilecektir.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26