BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Entertech Back-End with C# Bootcamp

Bilişimden sağlığa, finanstan yazılıma birçok alanda faaliyet gösteren Entertech İstanbul Teknokent bünyesinde yer alan şirketlerin yazılım ekiplerinde yer almak ister misin?

Sen de uzman eğitmenden C# dilinde web geliştirme öğrenmek ve geleceğin yazılımcıları arasında yerini almak istiyorsan hemen başvur, tamamen ücretsiz eğitimi başarıyla bitir, eğitim sonunda Jr. Back-End Developer olarak işe başlama fırsatı yakala!

Entertech Back-End with C# Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

13.09 - 06.10 / 2022

SON BAŞVURU

09.08.2022

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite mezunu veya üniversite 4. sınıfta okuyor ve yakın zamanda mezun olacaksan
  • Yeniliklere açık, hızlı öğrenen, takım çalışmasına yatkın
  • Entertech İstanbul Teknokent bünyesindeki şirketlerde çalışmaya istekli
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve gelişme arzusu yüksek biriysen bu bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

C# dili ile Back-End geliştirme yapmayı öğreneceksin.
Uzman eğitmen ile 4 hafta 45 saat eğitim alacaksın.
Entertech bünyesinde yer alan şirketlerde çalışma fırsatı kazanacaksın.
Bootcamp sonunda sertifika alacaksın.

Etkinlik Detayları 📝

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

entertech.png

Entertech İstanbul Teknokent; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Teknoloji Geliştirme Bölgeleri için belirlediği amaç ve hedefler doğrultusunda, sürekli gelişen ulusal gereksinimleri ve öncelikleri göz önünde bulundurarak uluslararası arenada söz sahibi olma amacıyla hareket etmektedir.

Temel hedefi; yenilikçi ve ileri teknoloji alanlarında faaliyet gösterecek şirketlere Ar-Ge çalışmalarını yürütebilecekleri ortam ve destek sağlamak, üniversiteler, araştırma kurum ve kuruluşları ile sektör arasında işbirliği sağlanarak, ülke sanayiinin uluslararası rekabet edebilir ve ihracata yönelik bir yapıya kavuşturulması maksadıyla teknolojik bilgi üretmek, üründe ve üretim yöntemlerinde yenilik geliştirmek, ürün kalitesini veya standardını yükseltmek, verimliliği artırmak, teknolojik bilgiyi ticarileştirmek, teknoloji yoğun üretim ve girişimciliği desteklemek, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yeni ve ileri teknolojilere uyumunu sağlamak, araştırmacı ve vasıflı kişilere iş imkânı oluşturmak, teknoloji transferine yardımcı olmak ve yüksek/ileri teknoloji sağlayacak yabancı sermayenin ülkeye girişini hızlandıracak teknolojik alt yapıyı sağlamaktır.

2009 yılında çalışmalarına başlayan Entertech İstanbul Teknokent bünyesinde yazılım, bilişim, finans, sağlık, biyoteknoloji, elektronik gibi birçok alanda hizmet veren 120 firma bulunmaktadır. Bünyesinde bulunan çeşitli sektörlerden firmalar ile hızla gelişen teknolojik dünyaya geleceğin yazılımcılarını yetiştiren Entertech İstanbul Teknokent yeni yazılımcılarını arıyor!

Sen de Entertech İstanbul Teknokent bünyesinde yer alan firmalardan birinde çalışmak istiyorsan hemen başvur!

Bootcamp'den başarıyla mezun ol, hayalindeki kariyere başla!

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen tarafına "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Tüm aşamaları geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak C# dilinde web geliştirmeyi öğreneceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 4 hafta toplamda 45 saat sürecek. Bootcamp süresince Salı, Perşembe günleri saat 18:00 - 22:00 saatleri arasında, Pazar günleri saat 12:30 -16:30 saatleri arasında olmak üzere, haftalık toplam 12 saat uzman eğitmenden canlı ders alacaksın. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da Bootcamp'den başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor.

Bootcamp'i tamamladığında canlı olarak 45 saatlik kapsamlı C# eğitimi almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyere ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda Entertech İstanbul Teknokent bünyesinde yer alan şirketilerin ekiplerinde sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. C# kullanarak web geliştirme yapabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Back-End Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca Entertech İstanbul Teknokent bünyesinde yer alan firmalardan birinde Jr. Back-End Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26