BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Flutter Wave: Hızlı Uygulama Geliştirme Bootcamp

Flutter Dünyasına Adım Atarak Mobil Uygulama Geliştirme Becerilerini İleriye Taşımaya Ne Dersin? ☕️🖥️

Bu 48 saatlik workshop ile Flutter'ın temel kavramlarını, widget yapısını ve dinamik kullanıcı arayüzleri oluşturmanın detaylarını öğrenecek ve gerçek dünya uygulamaları geliştirmeye başlayacaksın.

Hemen kaydol ve Flutter ile mobil uygulama geliştirme yolculuğuna başla!

Flutter Wave: Hızlı Uygulama Geliştirme Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

8.10.2024

SON BAŞVURU

25.09.2024

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacaksan, ya da olmuşsan
  • Yeniliklere açık, mobil geliştirme alanındaki gelişmeleri takip ediyorsan,
  • Flutter ile mobil geliştirmeye yapmaya hevesliysen,
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Workshop tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Uzman eğitmenden 48 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamladıktan sonra proje sunumunu gerçekleştirerek mezun olacaksın.
Eğitimi başarı ile tamamlarsan sana bir başarı sertifikası ileteceğiz.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön CV değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Teknik Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Bootcamp süresince Flutter ile mobil geliştirme alanında çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. 

Eğitim, 5 hafta boyunca haftada 9 saat olmak üzere toplamda 48 saat sürecek. Derslere senden tam katılım bekliyoruz ancak katılamadığın durumlarda da başarılı şekilde mezun olabilmen için derslerin %80'ine katılmış olman gerekiyor. 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Flutter alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Aynı zamanda uzman eğitmenimizle, alanında kendini geliştirmek ve derinleşmek için büyük bir fırsat yakalamış olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26