BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Front-End from Start to Finish Bootcamp

Bizimle sıfırdan web geliştirme öğrenmeye hazır mısın?

En temelden başlayarak "Front-End Developer" olma yolunda ilerlemek istersen, 5 hafta sonu 10:00 - 15:00 saatleri arasında sürecek bu bootcamp sana göre!

Html, CSS, Javascript, React ve diğer web geliştirme teknolojileri konusunda profesyonel olmak için Bootcamp'i başarıyla bitir. Eğitimin sonunda işe başlama fırsatı yakala!

Front-End from Start to Finish Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

26.08.2023

SON BAŞVURU

17 Ağustos

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, inisiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Bootcamp sürecinde temel seviyeden Front-End developer neler bilmeli ise öğreneceksin.
Uzman eğitmenle 5 hafta, 50 saat eğitim maratonunda koşacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptığında başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirileceksin.

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçersen Seviye Testi tarafına gönderilecek, başarılı olman durumunda seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

 

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Front-end Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak web geliştirme konusunda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

 

Eğitim 5 hafta toplamda 50 saat sürecek. 5 hafta, her hafta sonu 10 saat ders alacaksın. Cumartesi ve Pazar günleri saat 10:00 - 15:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Eğitim saatleri ve günü değişiklik gösterirse mutlaka bilglendirileceksin.

 

Bootcamp tamamladığında 50 saat Frontend Development alanında eğitim almış ve bu alanda bir proje ile mezun olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

 

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Frontend alanında çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatlar sonrasında işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonunda işe girme garantisi yoktur.

 

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana başarı sertifika vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Frontend Developer olarak çalışabileceğin donanıma sahip olacaksın. Küçük bir hatırlatma ; tüm bu süreçte derse katılım konusunda gayretli olman ve devamsızlık sınırını aşmaman gerekmektedir.

 

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26