BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

Full-Stack Developer Bootcamp

React ve Node.js yazılım dillerini temelden ileri seviyeye öğrenip, kariyerine adımlarını Full-Stack Developer olarak atmak ister misin?

Hemen başvur, alanında uzman eğitmenden programlama üzerine 4 haftalık ücretsiz, canlı eğitim al, Bootcamp'ten başarıyla mezun ol, iş fırsatlarını yakala!

Sen de "Jr. Full-Stack Developer" olmak istiyorum diyorsan hemen başvur, 4 haftalık yoğun eğitim fırsatını kaçırma!

Full-Stack Developer Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

29.08 - 21.09 / 2022

SON BAŞVURU

11.08.2022

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve çözüm odaklı çalışan biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

React ve Node.js yazılım dillerini öğreneceksin.
Uzman eğitmenden 4 hafta, 60 saat eğitim alacaksın.
Eğitimi tamamlayıp, proje sunumunu yaptıktan sonra başarıyla mezun olacaksın.
Alacağın sertifika ile açık pozisyonlar için değerlendirilme fırsatın olacak.

Etkinlik Detayları 📝

Full-Stack Developer Bootcamp

Techcareer.net ile Full-Stack Developer Bootcamp'e katıl, Node.js ve React yazılım dillerini öğren!

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön cv değerlendirilmesi yapılacak. Bu aşamayı geçersen "Teknik Test" gönderilecek, başarılı olman durumunda "İngilizce Seviye Belirleme" testine katılacaksın. Tüm aşamaları geçtikten sonra seninle ön mülakat için bir görüşme yapacağız. Bu adımda da başarılı olman durumunda eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra yoğun bir eğitim maratonuna başlayacaksın. Full-Stack Developer Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak React ve Node.js yazılım dilleri üzerinde çalışıp kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 4 hafta toplamda 60 saat sürecek. Bu kamp kapsamında hafta içi 3 gün olmak üzere haftada toplam 15 saat ders alacaksın. Unutma, derslere %80 devam zorunluluğun olacak.

Bootcamp tamamladığında 60 saat React ve Node.js yazılım dillerinde eğitim almış ve bu alanda bir proje yapmış olacaksın. Kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacaksın ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Bu alanda çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek işe alınma fırsatın olabilir ancak bu eğitim sonrasında işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve düzenli olarak eğitime katılmış olman durumunda sana katılım belgesi vereceğiz. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir belgeye sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Jr. Full-Stack Develoeper olarak çalışabileceğin donanım seviyesine erişmiş olacaksın.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26