BootcampHackathonHiring ChallengeTüm Etkinlikler
İş İlanlarıEğitimlerŞirketler

iOS Developer Bootcamp

Gelişen teknolojik dünyada sen de bir adım öne çıkmaya hazır mısın? Kısa sürede Apple cihazlarına uygulama üretmek, bu alanda kendini geliştirmek istiyorsan bu ücretsiz eğitim programı tam sana göre.

Sen de iOS Developer olmak istiyorsan durma, hemen başvur, iş fırsatlarını kaçırma!

iOS Developer Bootcamp

ÖDÜL BİLGİSİ

İş Fırsatı

YER

Online

ETKİNLİK TARİHİ

11.10 - 18.12 / 2021

SON BAŞVURU

03.10.2021

Kimler Katılabilir? 👀

  • Üniversite 4. sınıfta okuyan, yakın zamanda mezun olacak ya da olmuş
  • Aktif olarak çalışmayan
  • Maksimum 2 yıl deneyimli
  • Yaratıcı ve dinamik, takım çalışmasına yatkın
  • Sorumluluk sahibi, insiyatif alabilen ve çözüm odaklı biriysen bu Bootcamp tam sana göre!

Seni Neler Bekliyor? 🎯

Kayıt formunda yer alan bilgileri doldur.
Ön mülakatı geç, adaylar arasında öne çık.
iOS Developer Bootcamp süresince 8 hafta eğitim al.
Programı başarıyla bitir. Sertifika al, iş fırsatlarını yakala!

Etkinlik Detayları 📝

Bootcamp Hakkında

Bootcamp, yazılım teknolojileri, veri bilimi, ürün yönetimi gibi bilişim alanındaki konularda düzenlenen ücretsiz bir öğrenme maratonudur.

Bootcamp'in amacı katılımcıları güncel yazılım teknolojileri alanında sıfırdan eğitip, ilgilenilen alanda işe başlayabilecek bilgi ve donanım seviyesine eriştirmektir.

4-8 haftalık ücretsiz eğitim programıyla bu alanda aldığın eğitim boyunca gerçek hayata dair projeler yapacak, ürünler geliştirecek ve başarıyla mezun olursan sertifika alıyor olacaksın.

Sıkça Sorulan Sorular ☝️

İlk aşamada başvurular toplandıktan sonra adayların ön özgeçmiş değerlendirilmesi yapılacaktır. Bu aşamayı geçmen durumunda Teknik Seviye Testi tarafına iletilecek ve başarılı olman durumunda seninle bir mülakat süreci geçireceğiz sonrasında eğitime katılma hakkı kazanacaksın.

Eğitime kabul aldıktan sonra seni yoğun bir kamp süreci bekliyor. iOS Developer Bootcamp süresince başlangıç seviyesinden başlayarak Swift ile çalışıp bu alanda kendini geliştireceksin. Program online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda bir proje sunumu ile mezun olacaksın.

Eğitim 8 hafta toplamda 48 saat sürecektir. Hafta içi 2 gün ve hafta sonu 1 gün eğitim alacaksın.

Bootcamp tamamladığında 48 saat Swift eğitimi almış ve Swift ile bir proje yapmış olacaksın. Bu alanda kendini geliştirerek sektörde bir adım öne çıkacak ve hayalini kurduğun kariyerin ilk adımlarını atmış olacaksın.

Bootcamp'i başarıyla tamamlaman ve mezun olman durumunda açık olan pozisyonlar için sana bir iş fırsatı sağlayabiliriz. Swift ile çalışabileceğin bir pozisyonda son mülakatları da geçerek Junior iOS Developer olarak işe alınma fırsatın olabilir ancak işe girme garantisi yoktur.

Eğitimi başarıyla tamamlaman ve yeterli sürede eğitime devamlılık sağlaman durumunda sertifika sahibi olacaksın. Bu sayede özgeçmişine ekleyebileceğin bir sertifikaya sahip olacaksın. Ayrıca herhangi bir şirkette Junior iOS Developer olarak çalışabileceğin donanım seviyesine gelmiş olacaksın.

Apple cihazları için çalışmayı öğreneceğin için Macbook bilgisayara sahip olman gerekmektedir.

TECHCAREER

Hakkımızda
techcareer.net
Türkiye’nin teknoloji kariyeri platformu

SOSYAL MEDYA

TwitterInstagramLinkedinYoutubeFacebook

tr


en

Tüm hakları saklıdır
© Copyright 2024
support@techcareer.net
İşkur logo

Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2021-30/08/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 17/08/2021 tarih ve 9317662 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26